Zveme Vás na návštěvu našeho blogu 

– místa, kde průběžně vkládáme naše nové články

k zamyšlení, své poznatky, zkušenosti a doporučení

z oblastí každodenního lidského života.

 

Každému člověku jde o to samé, přejeme si vitální zdraví, šťastný a zajištěný život, láskyplné vztahy, svobodu pohybu a projevu, smysluplnou  práci s adekvátním finančním ohodnocením a poznávání pozemského života bez omezení. Jenže každý s nás má k tomu jinou osobní výbavu, se kterou přicházíme na tento svět a každý z nás směřuje za svými sny odlišnou cestou.
S holýma rukama se rodíme a také s prázdnýma rukama odcházíme. Vše tady zanecháme kromě své výbavy DNA se zkušenostmi a poznáním naší duše. Této energetické buněčné informační výbavy se nezbavíme a budeme z ní čerpat při další volbě úkolů v nové reinkarnaci. Dluhy budeme muset splatit, křivdy druhým odčinit, pokřivené hodnoty života vyrovnat, destruktivní přesvědčení změnit, sebetrýznění sebeláskou zharmonizovat a někteří se budou muset smířit třeba s nějakou vrozenou těžkou zdravotní poruchou pro vyrovnání svého genetického záznamu z předchozího krutého zacházení s životy druhých bytostí.
Proto se snažme každým dnem vědomě přetvářet negativní skryté vzorce frekvenčního pole paměti našeho těla v genom kvalitnější, svobodnější, morálnější, zodpovědnější, vzdělanější, chápavější a láskyplnější. A jak to poznáme? Podle toho, co se nám v životě děje, jakými zkouškami procházíme, kolik ztrát a bolestí zažíváme a jakým způsobem to řešíme. Máme na to celý lidský život, abychom postupovali k dalšímu kroku naší duchovní evoluce a přitom nikdo z nás neví, na jak dlouho máme vyměřený tento pozemský učební pobyt. Takže neztrácejme drahocenný čas a uchopme svůj život do vlastních rukou se vším všudy. Náš skutečný domov pak pro nás připraví slavnostní uvítanou a bude nám fain.

 

 

Synergie s delfíny

 ♥ Synergie s delfíny  ♥   Přátelské pouto mezi člověkem a delfínem je energeticky zakódováno již odpradávna. Jak je známo, veškerý pozemský život se zrodil ve vodě.  Voda má paměť a kumuluje energii. Delfíni jsou jedni z nejinteligentnějších živočichů na

Dar své duši – sebepoznání

 ♥ Dar své duši – sebepoznání  ♥   Darem sebepoznání se můžeme obdarovat jen my sami. A víte proč? Kdo jiný by měl schopnost nahlédnout do nejhlubšího nitra naší duše, mysli, buněčné paměti rodových stop? Sami se sebou jsme každou vteřinu svého