Holos – Detox 

(postupný proces komplexní očisty organismu od jedovatých a chemických látek s použitím přirozených ověřených způsobů, střídmou životosprávou a podporou vysoce kvalitních přírodních produktů s unikátními recepturami)

 

 

Zveme k sebereformě zdraví a smýšlení o něm !
Proč byste to dělali?
Zdraví je život a kdo chce žít bez bolesti,
nezbývá než přiložit ruku k dílu pro vlastní uzdravení !

 

Společně s námi můžete i vy si dovolit to stejné,
co je praxí ověřené !

 

Navracíme si zdraví sami, vlastní zodpovědností a z přírodních zdrojů !

Nasloucháme sdělení svého těla a řídíme se podle toho !

Obnovujeme a učíme se zpět zapomenuté, co uměli naší předci běžně používat !
Věříme ve své schopnosti se umět o sebe postarat, protože víme, že o nás jiní nic nevědí !
Rozumíme, jak fungujeme jako bytosti a respektujeme potřeby své duše a těla !
Opouštíme postoj bezmocných figurek, jelikož cítíme, co je pro nás dobré !
Předáváme hodnotné informace a zkušenosti, které vám budou k užitku !
Zacházíme se zdravím jako s křehkým nástrojem pro sebeřízení, abychom své nemoci pochopili, co uvnitř nás není v rovnováze a co je nutné změnit !
Uvědomujeme si, že jsme příkladem svým dětem v tom, jak zacházíme se svým celostním zdravím a jaký je náš životní styl !
Vítáme ve všem střídmost, rozvahu, uvědomění, rozhodnost, zodpovědnost, trpělivost a naději !

 

A co baví vás? Lehkost pohybu a fungování bez bolesti nebo pobyty na operačním sále a pak rekonvalescence na lůžku?
Přáli byste si něco jinak? Tak bez práce nejsou koláče….bohužel, platí to pro každého z nás…..zdraví není zadarmo….

 

 

Doporučujeme přirozenou detoxikaci organizmu pro dospělé, mládež a děti, neplodné páry nebo partnery plánující vědomé početí miminka. Doprovázíme úpravou stravovacích návyků a případně i regulací váhy.
Pro těhotné máme speciální podpůrný program pro cílenou výživu plodu a zdravý vývoj děťátka v děloze.
Po porodu nabízíme program na regeneraci organizmu maminky s vědomím, že výživné látky z čistých přírodních produktů, jako jsou imunoglobulíny, enzymy a aminokyseliny, budou při kojení prospěšné i miminku, které si zvýší svou obranyschopnost organizmu.
Pomáháme v prevenci a ozdravení fyzického těla až do hloubky tkání, buněk, kapilárního a lymfatického systému, vylučovacích, čistících a trávicích orgánů podle doporučených detoxikačních postupů velmi kvalitními přírodními produkty od renomovaných firem a bylinami z čisté přírody. Možnost nakupovat samostatně a komfortně se slevami přes firemní e-shopy s dopravou domů.

 

 

ZKUSME SE ZAMYSLET NAD NĚKTERÝMI OTÁZKAMI :
1. – Jakou hodnotu má kvalita našeho zdraví?
2. – Co jsme ochotni pro své zdraví obětovat a jaké jsou naše priority?
3. – Toužíme se skutečně uzdravit nebo se jen na něco vymlouváme?
4. – Přebíráme vědomě odpovědnost za své uzdravení a informujeme se o přírodních možnostech revitalizace těla?
5. – Dáváme přednost holistické přirozené obnově zdraví, která vyžaduje úměrný čas, nebo raději řešíme rychle tlumení nemoci klasickými chemickými postupy?
6. – Myslíme si, že zničené zdraví se dá něčím nahradit nebo lze vyřešit dlouholeté nepříznivé vlivy okamžitou pomocí?
7. – Uvědomujeme si důsledky podceňování očisty organizmu od toxických látek?
8. – Je důležitá uvědomělá a kvalitní prevence zdraví, nebo jsou to zbytečné výdaje?
9. – Máme čisté svědomí, jakým způsobem pečujeme o sebe a o své děti při onemocnění i v tom, co jíme a pijeme?
10. – Respektujeme potřeby svého těla nebo upřednostňujeme pohodlí a zlozvyky?
11. – Myslíme si, že hloubková detoxikace organizmu se nás vůbec netýká, protože jsme vegetariáni?
12. – Žijeme proto, abychom jedli, nebo jíme proto, abychom žili?
13. – Uvědomujeme si, že prozatímní nepřítomnost symptomů nemocí neznamená, že uvnitř těla je všechno zdravé?
14. – Jak bychom zacházeli se svým postojem vůči sobě při šokující vážné diagnóze? 

 

 

♥ ♥ ♥

 

 

V průběhu let se v celém organizmu hromadí jedovaté látky, které skrytě uložené nám pak způsobují mnoho onemocnění a patří mezi zásadní příčiny vážných zdravotních potíží.
Neplodnost je z větší části způsobená rozsáhlým zakovením reprodukčních orgánů u žen i mužů, tedy vnitřním nánosem toxických těžkých kovů a chemikálií v pánevní oblasti, které znemožňují přirozené početí. Než se rozhodnete pro umělé oplodnění, zkuste raději přirozenější cestu, pečlivou hlubokou očistu celého organizmu (počítejte, že to trvá několik měsíců). Prospějete nejen sobě, ale hlavně miminku v děloze, které se bude vyvíjet v čisté plodové vodě a bude kvalitně vyživováno ze zdravého prostředí maminčina organizmu.
Bohužel s chemickými léky, psychofarmaky, toxickým stresem, nezdravou překyselenou stravou a nápoji, příjmem alkoholu, kofeinu či drog, si nemůžeme myslet, že naše tělo může dlouho fungovat, bez projevů nemocí. Když to podceňujeme nebo zcela ignorujeme, z největší pravděpodobností jednoho dne se dostaví velký zdravotní problém, vyžadující rozsáhlou léčbu při náročnosti psychické, fyziologické nebo doprovázené bolestivosti, s vlivem na celou rodinu. Pokud do takto nemocného, již značně toxického organizmu budete přidávat další zatěžující látky v jakékoliv podobě, imunita vašeho organizmu to nemusí zvládnout.
Je dobré mít na vědomí, že průběžná detoxikace a hygiena vnitřního prostředí těla (1–2x ročně / jaro, podzim), je optimální pro udržení zdravotního stavu v dobré formě. Škodlivé vlivy životního prostředí na nás působí každým dnem v kontaktu s vodou, potravinami, ovzduším, pracovním prostředím, s lidmi ve veřejných prostředcích a zdravotních střediscích, školách, úřadech, hotelích a obchodech. Pokud po dobu 20-30-40 let jsme neprošli nikdy žádným hlubokým detoxikačním programem a přitom se rozhodneme pro důkladnou očistu organizmu od toxických látek, nadměrného překyselení, plísní, metabolického odpadu, krystalů kyseliny močové, střevních kalů, patogenních mikroorganismů, musíme počítat s dobou detoxikačních postupů mnoha měsíců. Záleží na vaší celkové zátěži organizmu a obranyschopnosti imunitního systému, jak dlouho vám budou vnitřní orgány aktivně fungovat a udržovat váš fyzický a duševní stav v normě. Pokud vaše krevní řečiště není čistou plazmou, která pravidelně rozvádí kyslík do tkání, ale je hustým „bahnem“ plným metabolických zbytků, těžkých kovů, hlenů, kvasinek či parazitních mikroorganizmů, tak nějaká pilulka nebo injekce vás bohužel nespasí, dokud to tam všechno necháte? V tomto stádiu vnitřního prostředí nepomůže ani samotné užívání vitamínů či minerálů, protože hustá toxická hmota nemá možnost je rozvést do ucpaných tkání. To všechno, co v těle přebývá a škodí, se musí nejdříve postupně odvést z těla ven, posílit funkci čistících a vylučovacích orgánů a dát šanci imunitnímu systému, aby opět mohlo svobodně plnit svoji funkci. V tom mohou pomoci pouze přírodní zdroje a změna stravovacích návyků.

Příklady působení kovů v lidském organismu:
Olovo nahrazuje v těle vápník v kostech, mění funkci biomolekul, působí jako jed – zpomaluje mentální a fyzický vývoj u dětí, způsobuje anémii, poškození mozku a CNS, bolesti hlavy, nechutenství, křeče, bledost, zácpy, vliv na schopnost učení, poruchy imunity a krvetvorby, má vliv na kardiovaskulární systém.
Rtuť váže se na některé enzymy a vyřadí je z činnosti, kumuluje se v játrech, ledvinách a mozku – způsobuje zažívací poruchy, vypadávání vlasů, neurologické a psychické potíže, poruchy zraku, sluchu, řeči, vypadávání zubů, chudokrevnost, nemoci ledvin, revmatické choroby, poškození plodu v těhotenství, jednorázové dávky způsobí zvracení, průjmy, bolesti břicha.
Arzén nahrazuje fosfor, je to karcinogen a je součástí pesticidů, usazuje se v játrech, ledvinách, v mozku a srdci – způsobuje bolesti břicha, zvracení, průjem, dehydratace, kožní problémy, selhání ledvin, svalový třes, apatie, dýchací potíže a zažívací, onemocnění mozku a CNS.
Kadmium nahrazuje zinek, kumuluje se v játrech a ledvinách, u kuřáků v krvi – poškozuje funkce pohlavních orgánů, poruchy ledvin a kardiovaskulárního systému, poškozuje plod v těhotenství, způsobuje řídnutí kostí, bolesti břicha, průjem, zvracení.
Hliník je neurotoxin, mění buněčné a metabolické procesy v těle, tělesné tkáně a ovlivňuje nervový systém. Je vysoce reaktivní s dalšími chemikáliemi, vytváří antigeny (látka produkující protilátky) stimulující imunitní systém na reakci vakcíny – způsobuje záněty v mozku, mentální postižení, demenci, křeče, alergie, astma, onemocnění kostí, anemií, Alzheimerovou chorobu, dráždí imunitní systém a vyvolává zvýšenou produkci protilátek. ♥

 

Další vnější zdroje toxického zamoření organizmu:
těžké kovy: výfukové plyny aut, zubní materiály, cigaretový kouř, mořské ryby, pracovní prostředí.
chemikálie: spreje, kosmetické prostředky, prostředky na hubení hmyzu, spalování odpadu, čisticí prostředky, barvy, laky, chemické laboratoře, nátěrové hmoty, svíčky, kožešnický průmysl.
farmaceutický průmysl: chemická léčiva, antibiotika, kortikoidní mastě, očkovací látky, amalgamové plomby.
potraviny: konzervační látky v potravinách, emulgátory, barviva, kypřidla, dochucovadla, ztužovadla, maso zvířat krmené antibiotiky a chemickými náhražkami.
postřikové látky: pesticidy, fungicidy, moření osiva, postřiky zeleniny a ovoce.
geopatogenní zóny, elektromagnetický smog z elektronických spotřebičů, mobily, mikrovlnky, antény.

 

Pro odstranění těžkých kovů z tkání nepomůže ani pouhá vhodná strava, ani bylinkové čaje, ani tinktury, ani zásah s působením další nálože chemických přípravků. Ukládají se totiž hlavně v tkáních mozku, orgánů a v kostech, a tam se buňky neobnovuji tak rychle jako na kůži. Musíme se proto cíleně a důkladně zaměřit na postupy hlubokého detoxikačního programu tkání a buněk se speciálními produkty, které mají tyto jedinečné schopnosti navázání a vyloučení z těla. Když se zbavíme toxických látek nejen z krevní plazmy, ale i z hloubi všech tkání, svalů, kostí a vyklenutí stěn tlustého střeva, pak teprve tělo má šanci se kvalitně odkyselit a zbavit plísní. Jinak pouhé povrchové čištění krevního řečiště není dostatečné pro celkové uzdravení, protože mnoho uložených jedovatých látek máme právě skrytě uložených v drobných neprůchozích krevních vlásečnicích po celém těle, ve svalech, kostech, mozkových tkáních, vlasech, nehtech a vnitřních orgánech.
Pokud tělo má v sobě již od narození skryté toxické kumulované uložiště a postupně s časem se přidává další faktor překyselení z nesprávné životosprávy, nekvalitní vody, nedostatku zásaditých minerálů, špatné střevní mikroflóry, nedostatečného okysličení tkání, množství parazitujících mikroorganizmů, vliv častého užívání antibiotik a jiných chemických přípravků i látek, tak bohužel některý organizmus není schopen zvládnout se ubránit takové rozsáhlé likvidaci mozkových buněk a narušení funkcí orgánů.

 ♥

U dospělých přibývá další riziko skrytého příjmu těžkých kovů v amalgamových plombách, krevními transfuzemi, vdechováním nebo pokožkou při práci s toxickým materiálem, používáním nekvalitní kosmetiky, konzumací alkoholu či drog. Dospělým doporučujeme navíc, jako součást detoxikačního programu taktéž přirozené bezbolestné vyloučení žlučníkových kamenů, protože játra a žlučník se tím zregenerují a pak budou moc kvalitněji průběžně čistit krev od metabolických zbytků. Očistou jater se vám zlepší i funkce žlučníků, zlepší se vám zažívání, celý metabolismus, problémy s pletí, budete vitálnější, upraví se vám alergické reakce nebo zcela zmizí jejich projevy, odstraní se bolesti kolen a kožní potíže. Zcela očištěný organizmus pak můžete hojně vyživovat minerály, vitamíny, stopovými prvky a vše se již čirou krevní plazmou rozvede do tkání, vlásečnic, mozku a orgánů.

 ♥

Nesmíme zapomenout také na další velmi podstatný jev, který kromě toxických těžkých kovů způsobuje uvnitř organizmu velké zdravotní problémy, a o kterém se běžně neinformuje. Tou další důležitou příčinou mnohých nemocí jsou paraziti, kterých je velká řada a hnízdí nebo se pohybují v různých místech našeho těla, aniž bychom o nich věděli. Parazité jsou malé organizmy, živí se metabolickým odpadem v krvi, uvnitř tkání, střev či orgánů těla a vylučují velmi toxické výkaly (jejich odpadní produkt je jako čpavek). Tyto jedy narušují funkce tělesných orgánů, tvoří se cysty, otoky, záněty, kaménky a benigní (nezhoubné) nádory. Patogenní mikroorganizmy se množí v kyselinotvorném prostředí, ve velké míře snižuji imunitu těla, takže pokud jim nedopřejeme tyto podmínky a zbavíme organizmus všech jedovatých zátěží, celkové kyselosti a plísní, nebudou mít paraziti jak přežít.

 

♥ ♥ ♥

 

Všichni máme možnost se vyhnout některým akutním chirurgickým zákrokům, netrpět zbytečnou bolestí a dlouhé regenerací organizmu na nemocničním lůžku nebo doma v neschopnosti. Jen více dohlížet na prevenci a nenechat dojít projevy nemocí tak daleko, aby nás skolily zcela. Některým úrazům a nehodám se nevyhneme, ale v čem si můžeme pomoci sami a jsme schopni dohlédnout na zjevné přetížení svého těla a psychiky, v tom bychom měli být více aktivní svépomocně a přírodními prostředky.

 

Tyto přirozené cesty ozdravení vnitřního prostředí těla nabízíme všem, kdo si chce ušetřit trápení a vědomě zapracovat na udržování svého zdraví – prevencí nebo momentálně nevyhovujícího stavu. Fyzickou a duševní složku života nelze oddělit, všechno se propojuje a vzájemně komunikuje systémem mechanizmu hmoty, myšlenky, emoce a všudypřítomné energie.

 

 

Můžete využít našich konzultačních služeb pro postupy pečlivé očisty těla:
„Přírodní detoxikace“ – pro dospělé a páry před početím
„Zdravé těhotenství“ – pro těhotné
„Detox pro děti a mládež“ – pro děti a mládež
„Vitální klimakterium“ – pro ženy a muže v přechodu
„Redukce váhy očistou těla“– pro klienty s nadváhou v dětském školním věku, studentském věku a dospělém věku

 

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“ 

 

♥ ♥ ♥

Upozornění o ochraně autorských práv:
Jakékoli užití nebo šíření textů, e-booků, loga nebo obrázků z webového rozhraní www.miriamzikmundova.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací či vzdělávacích akcí, slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb.  Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.
Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Obchodní podmínky, Podmínky využití webového rozhraníOchrana osobních údajů a autorských práv.
Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.

 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien