Detox pro děti a mládež 

(přírodní očista mladého organismu od toxické zátěže, která způsobuje oslabení orgánů, obtíže v trávení i vylučování, chronická onemocnění a alergie)

Proces úpravy stravování, šetrné detoxikační postupy s BIO doplňky stravy vysoké kvality, dobré chuti a komplexního působení na mladý organismus.

 ♥

Vždy individuální přístup k potřebám a návykům dítěte,
úzká spolupráce s rodiči a jejich zodpovědnosti za podporu dítěte,
u mladistvých studentů při samostatné péči o sebe a potřebě změn v životním stylu stravování, doplňujeme poznáním vlivu svého současného stavu na pozdější období dospělosti a založení rodiny.

 

 

 

Myslíte, že má smysl, aby děti a mládež absolvovali přírodní očistu svého organizmu? 
Bez váhání, ano! A proč? Vysvětlím důvody.
Již maličké dětičky mají od své maminky z pobytu v bříšku jistou toxickou zátěž, jelikož málokterá žena se před početím poctivě připraví na těhotenství několikaměsíčním detoxikačním procesem a radikální změnou jídelníčku. Zbavit se celoživotních nánosů toxických těžkých kovů, chemikálií, překyselení, plísní či parazitů, není záležitostí na několik týdnů, ale měsíců. Když žena k tomu ještě před otěhotněním kouřila cigarety nebo pravidelně konzumovala alkohol či kávu a nezdravě se stravovala, tak nemůžete očekávat, že narozené dítko bude naprosto bez vlivů vnitřní toxicity. I přesto, že na jeho fyzickém zdraví se to ze začátku nemusí viditelně projevit, jeho imunita nemusí být dostatečně vitální. Stačí pak další vnější nepřirozené vlivy očkovacích látek, infekce nebo emočně toxické prostředí, ve kterém dítě přes den přebývá, pravidelný kontakt s kuřáky či nemocnými osobami, průběžně konzumovaná nekvalitní kyselinotvorná strava, časté potlačování symptomů nemocí a další přímé vlivy elektrosmogu, no a problém nemocí může nabrat rozsáhlý charakter.
Většinová populace předškolních a školních dětí je velmi často nemocná. Mají různé potravinové alergie, infekční a chronická onemocnění, trávicí potíže, kožní problémy, autoimunitní reakce a mnoho i závažnějších onemocnění vyžadující časté hospitalizace. Hodně děti má nadváhu, bolavé klouby, časté ekzémy, tiky v obličeji, trápí je noční pomočování, hyperaktivita, poruchy paměti, spánku, koncentrace, poruchy vývoje řeči, mají problémy s učením, často jsou jim odstraňovány nosní nebo krční mandle, mnohdy mají poruchy příjmu potravy a depresivní stavy. Všechny tyto projevy se řeší u většiny rodin běžně zavedenou klasickou medicínou. Jen aby rychle pominuly nepříjemné symptomy a děti mohly opět neomezeně fungovat jako dřív bez změn vnějších podmínek, ve kterých běžně žijí. Jenže tento přístup je pro mnohý lidský organizmus jako skrytá propast. Jakoby lidé záměrně nechtěli vidět pozdější důsledky. Zkuste některé zdravotní problémy svých dětí řešit jinak, přirozeně, bezpečně a alespoň trochu zpomalte životní tempo rodiny, aby psychika dětí se dala do rovnováhy!
Psychosomatika jde ruku v ruce s obtíží fyzického těla, na to nesmíme zapomenout. Je potřeba zjistit co dítě trápí, s čím se nemůže citově vyrovnat, dát mu prostor se otevřeně projevit v komunikaci a naučit své dítě o sebe zodpovědně pečovat skrze rodičovský příklad. Zavést doma změnu jídelníčku, zaměřit se na prevenci zdraví pravidelnou rozumnou očistou organizmu, aktivně se pohybovat a dodržovat pitný režim v průběhu dne. Naučit dítě, které potraviny a kombinace surovin organizmu škodí, aby si je mohlo regulovat vlastní volbou a vztahem k sobě. Co dítě v dětství naučíte, to se stává jeho silným návykem do dospělosti, nezapomeňte rodiče! 
S čím si nevíte rady? Poradíme vám vhodné i ověřené postupy očisty celého organizmu, pro výživu tkání a posílení imunity. Doporučíme vysoce kvalitní přírodní doplňky stravy i vhodné kombinace surovin pro přípravu pokrmů pro vaše děti.
Špičkové přírodní produkty a jedinečné byliny pro regeneraci organizmu a podporu imunity doporučujeme od renomovaných a ověřených dlouholetých firem na našem trhu, které mají ověřené certifikace na kvalitu a šetrné postupy zpracování, laboratorní rozbory na složení a jedinečné receptury. 

 

 

A v čem může pomoci detoxikační program mladým dívkám a chlapcům?
Dívkám očista organizmu pomůže s problematickou pletí, nadváhou, vypadáváním vlasů, s problémy s pravidelností menstruačního cyklu, při chronických nemocech močového měchýře, při metabolických onemocněních, s kazivostí chrupu, lámavostí nehtů, jakýchkoli kožních potížích a projevech spojených se stresem. Pro dívky je obzvlášť důležité, aby si byly vědomé, že jednou budou toužit zastávat roli matky, proto potřebují mít zdravé reprodukční orgány, endokrinní systém (mj. štítnou žlázu), čistou krev, cévní tkáně a dobře fungující trávicí i vylučovací orgány.
U chlapců jsou důvody k detoxikaci organizmu hlavně kvůli nadměrné konzumaci alkoholu, mnohdy drog, kouření cigaret, nedostatku příjmu čisté pitné vody, nekvalitní stravě a velkého množství uzenin. Mnohdy také noční způsob života, časté migrény, agrese, únava a deprese jsou známkou značné toxicity, se kterou se tělo nestíhá vyrovnávat. To vše má degenerativní vliv na překyselený organizmus, plný plísní, těžkých kovů, chemikálií, virů, oslabení jater a ledvin, narušení střevní mikroflóry a dráždivý tračník. Takové vnitřní prostředí organizmu ovlivňuje samozřejmě stav gonád, prostaty, vyvolává chronické nemoci, psychické problémy, onemocnění kloubů a kostí, zhoršuje stav pleti (akné nebo vyrážky), zraku, chrupu, zvyšuje nesoustředěnost a agresivitu. Zvyšuje také riziko toxických otrav, závislostí a úrazovosti.
Když si to všechno sečteme, tak není človíčka, který by nepotřeboval preventivní detoxikaci před hrozbou nebezpečných onemocnění. Záleží však na zodpovědnosti každého a na hodnotách, které uznává. Návyky péče o sebe má mládež zakořeněné ze vzorců svých rodičů či blízkých, proto by bylo dobré se zamyslet, zda starosti, které možná máte se svou omladinou, nesouvisí se způsobem života, který pozorují už léta u vás, rodičů? Ti, co už nastoupili cestu zdravější stravy, střídmosti ve stravovacích návycích, regulují si jídelníček z čerstvých surovin, které nepatří do konzervovaných polotovarů a náhražek, mají vztah k přírodním očistným postupům a kvalitním doplňkům stravy, ti jsou klidnější, protože vědí, že tuto péči o sama sebe jim jejich organizmus mnohonásobně vrátí ve zdraví a celkové vitalitě. Co investujete do sebe, to je jenom vaše. Malé děti však spoléhají na soudnost rodičů, jejich rozhodnutí, podporu a pomoc.

♥ ♥ ♥

 

Svými profesními zkušenostmi a radou vám můžeme efektivně pomoci. Můžete využít osobního poradenství setkáním v poradně nebo konzultací z pohodlí vašeho domova prostřednictvím Skype služby. Předem nás prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře pro objednání konzultace. Viz „Způsob objednání“
Ke každému přistupujeme individuálně dle jeho potřeb, stavu a možností.

 

Anorexie a bulimie u mladých lidí vyžaduje kromě klasické medicínské léčby, obnovit harmonii v duši, tedy regulovat vnitřní stav s navrácením vztahu k sobě.
Drogově závislí potřebují najít smysl svého života a přijmout okolní svět. V těchto případech je velmi nutná spolupráce rodičů, jejich pochopení a neodsuzování. Kromě klasických odvykacích postupů drogové závislosti a práce na duševním stavu, je naprosto nutné u těchto mladých lidí řešit hloubkovou pečlivou detoxikaci organizmu od jedovatých chemických látek a těžkých kovů, které jim degenerují vnitřní tkáně orgánů.
Pokud takové problémy s odrostlými dětmi řešíte a přirozené podpůrné cesty jsou pro vás doplňující nadějí běžných potřebných postupů, můžete se na mne obrátit. Otevřenou a přátelskou konzultací provázím mladé lidi úspěšně navrátit motivaci k životu a přijmout nedokonalost světa, ve kterém všichni žijeme. Aby se změnilo jejich nastavení mysli a duševní hodnoty je však zapotřebí jejich rozhodnutí a spolupráce.

 

SYSTÉM PREVENCE ZDRAVÍ SI MŮŽETE VYTVOŘIT JEN VY SAMI SVÝM PEČLIVÝM PŘÍSTUPEM A POZORNOSTÍ K SOBĚ I SVÝM DĚTEM. PŘIROZENÉ CESTY A PŘÍRODNÍ REGENERACE JSOU PRO VÁS OTEVŘENY A ČEKAJÍ JEN NA VAŠE PŘIJETÍ.

 

Když nevíte, jak na to?
KONTAKTUJTE NÁS

 

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci  „Ceník a způsob platby“

 

♥ ♥ ♥

 

Upozornění o ochraně autorských práv:
Jakékoli užití nebo šíření textů, e-booků, loga nebo obrázků z webového rozhraní www.miriamzikmundova.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací či vzdělávacích akcí, slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb.  Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.
Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Obchodní podmínky, Podmínky využití webového rozhraníOchrana osobních údajů a autorských práv.
Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.

 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien