Přírodní detoxikace organismu 

(konzultace obtíží a doporučení přesných postupů očisty těla pro dospělé, děti a partnery uvažující o početí miminka)

 

 

Celostní a osobní přístup ke klientům 
v regeneraci organizmu a prevenci nemocí.
Dáváme prostor čisté přírodě a přirozené moudrosti těla
si regulovat cesty k udržení vlastního zdraví.

 

 

Podporujeme zdraví komplexní očistou organizmu,
doporučením kvalitních přírodních doplňků stravy a bylin,
a také nezbytnou úpravou stravovacích návyků.
Pracujeme formou konzultace a nepoužíváme žádné přístroje.

 

 

Pomáháme tělu důkladně vyloučit to,
co do zdravého organizmu nepatří,
aby mohlo samo přirozeně obnovit a posílit svou celkovou vitalitu.

 

 

DOPORUČUJEME DETOXIKAČNÍ POSTUPY:

 

–         pro odkyselení, odhlenění a odplísnění organizmu 
–         pro vyloučení toxických těžkých kovů 
–         pro uvolnění chemikálií a vyloučení z těla
–         pro vyčištění střev od zahnívajících a mastných kalů 
–         pro zlepšení kožních problémů
–         pro bakteriální infekce, chronická onemocnění, dlouhodobé migrény 
–         pro rozpuštění usazenin z tukových buněk 
–         pro očistu jater a žlučových cest 
–         pro regeneraci organizmu obou partnerů před plánovaným početím 
–         pro podporu řešení gynekologických obtíží 
–         pro podporu zdravého těhotenství 
–         pro odvedení toxické zátěže u opakujících se obtíží u dětí 
–         pro posílení imunity, trávení a látkové výměny 
–         pro předcházení problémů klimaktéria u žen a mužů 
–         pro redukci nadváhy a regeneraci organizmu 

 

 

ČISTÉ STŘEVO + ČISTÁ KREV + PRŮCHOZÍ CÉVY
= VITALITA + ZDRAVÍ = 
ZODPOVĚDNOST + SEBEKÁZEŇ

 

 

Příznaky nemocí jsou projevem pokročilého stádia již oslabeného organizmu, ve kterém se skrytě kumuluje toxická zátěž, metabolický odpad, patogenní mikroorganismy, plísně, těžké kovy a nadměrné překyselení.

POZOR !!! – pouhý ústup symptomů neznamená zdraví.
Hloubková detoxikace je postupná a trvá měsíce, ne týdny !!!

 Nerozhodnost vám ubírá čas a příležitost být zdravý a cítit se lépe. Rizikové faktory narůstají s věkem, nezdravým životním stylem, psychickou zátěží a potlačovanými emocemi.

Ignorace negativního vlivu škodlivých a jedovatých látek na lidský organizmus je pastí pro každého, kdo nepochopí zničující dopad na jeho celkový zdravotní stav a následný přenos zátěže na další generace, která se rodí již značně nemocná.

 Doporučené postupy pro lidi oceňující přírodní podpůrné cesty a upřednostňující svůj zodpovědný přístup za stav vlastního zdraví. Nikoho nepřesvědčujeme, ale seznamujeme s problematikou a nabízíme řešení.

Rádi vám poradíme, doporučíme a provedeme konzultací pečlivým procesem očisty těla.
Rozhodnutí je na Vás.

 

♥ ♥ ♥ 

 

Proč se detoxikovat a dbát na hygienu vnitřního prostředí organizmu?
Narušená rovnováha alkalicko-kyselého prostředí našeho organizmu postupně degeneruje podle množství nahromaděných negativních faktorů, jejich vzájemných kombinací a dlouhodobých zátěží celého metabolického procesu těla. Závažnost a ohrožení zdraví pak vzniká nečekaně, jelikož skrytou časovanou nálož odpadů a jedů v krvi, tkáních, v cévním systému a vnitřních orgánech neumíme sami odhadnout, vyhodnotit, mnohdy podceňujeme první symptomy nemocí nebo přistupujeme k procesu regenerace nevhodným způsobem. Ani netušíme co se uvnitř nás děje, do sebe nevidíme, přitom současně ignorujeme potřeby vnitřní hygieny toku krevního řečiště, trávicích, čistících a vylučovacích orgánů.
Prevence nemocí lidem nic moc neříká. Většině populace se to zdá zbytečné a neekonomické mít vydání navíc, když se cítí celkem dobře. Neuvědomují si však, že když zrovna bolest necítíme, nebo když nemáme zjevné chronické problémy, neznamená to, že jsme zcela zdraví. Vnitřní proces těla, kromě „běžných projevů“ zahlenění či infekcí, může skrytě připravovat překvapení ve formě zákeřného onemocnění, které následně vyžaduje dlouhou cestu návratu ke zdraví, nebo zanechá nenávratné poškození určitého orgánu. Nemluvě o té nejhorší variantě, ze které již není východisko. Nemusíme však to nechat dojít až tak daleko.
Proces vnitřní očisty přírodní hloubkové detoxikace měl by být nezbytnou součástí našeho života a následná prevence, jako udržovací prostředek pro vitální fungování našeho organizmu. Kvalitní detoxikační program trvá nejméně několik měsíců, takže je potřeba se připravit na cílené postupy organického vyplachování těžkých kovů i chemikálií ze tkání a následné navázání z krve přírodními sorbenty (produkt, který na sebe váže toxické látky). Není vyloučeno také dočasné zhoršení zdravotních potíží, jako projev přirozené reakce těla na uvolňující se toxiny z těžce dostupných tkání, kapilár i kostí, a jich vyplavování do krevního oběhu. Přírodní sorbující prostředky pak postupně naváží na sebe škodlivý odpad a následně ho vyloučí z těla stolicí a močí, a také určitá část toxinů se vylučuje kůží při pocení. Do těla současně dodáváme pravidelné množství zásaditých minerálů pro alkalizaci organizmu a kvalitní antioxidanty. V průběhu detoxikačního programu dle potřeby podporujeme imunitní systém těla vysoce kvalitními imunoglobuliny (produkty obsahující obranné látky a protilátky), aminokyseliny a enzymy. Současně doporučíme upravit stravovací a pitný režim, více přirozeného pohybu, pravidelného spánku a alkalické koupele.
Měli bychom vědět, že nahromaděné těžké kovy, jedovaté látky různého původu a patogenní mikroorganizmy, které nemají v našem těle co pohledávat, přitom se jim nemůžeme v každodenním životě vyhnout, poškozují náš organizmus dlouhodobě v rozsáhlé míře. Většina z nich jsou skrytě uložené v mozkových tkáních, kapilárním systému, ve svalech, kostech, vlasech, zubech, nehtech, pánevních orgánech i končetinách a volně se přemísťují v krevním oběhu. Současně z velké míry oslabují imunitu, způsobují alergie a autoimunitní reakce, snižují celkovou fyzickou a duševní vitalitu. Jsou zásadní příčinou všech projevů nemocí, jelikož přispívají k degeneraci tkání a orgánů, ovlivňují kvalitu a délku našeho života. 
Konzumní chování mnohých lidí, požitkářství v nekvalitní kyselinotvorné stravě i nápojích, neochota změnit životní styl a přizpůsobit se potřebám i stavu svého organizmu, dlouhodobé stresující faktory, užívání drog, přebývání v otráveném prostředí, nebo práce s jedovatými látkami při styku pokožkou či vdechováním, to všechno vede u větší skupiny lidí k následným vážným zdravotním komplikacím. Záleží pak na celkové hladině toxické zátěže našeho organizmu, vrozených dispozicích obranyschopnosti těla a na metabolickém typu, jaký čas je nám vyměřen pro uvědomění si svého vnitřního stavu a zahájení radikální očisty, dokud není pozdě.
Tělo, které už neudrží aktivní funkčnost některých orgánů, krev už není okysličenou čirou tekutinou, ale překyselenou hustou „lavinou“ veškerého nevyloučeného odpadu, již v tomto stavu se neumí dostatečně bránit proti volným radikálům, oxidativnímu stresu a nadměrné zátěži těžkými kovy.
Pokud v tomto stavu organizmu stále ještě neuvědomělé pokračujeme v rychlém potlačování projevů nemocí, naše imunita to nemusí zvládnout. Pak se nesmíme divit možnému verdiktu strašidelné diagnózy, potřebě nutného chirurgického zákroku, nebo v tom nejhorším případě, se můžeme ocitnout v situaci již bez východiska. 

 

 

Přejeme vám rozvážnost, uvědomění, víru a pokoru.
V tom ostatním Vám můžeme pomoci !
KONTAKTUJTE NÁS

 

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“

 

♥ ♥ ♥

 

Upozornění o ochraně autorských práv:
Jakékoli užití nebo šíření textů, e-booků, loga nebo obrázků z webového rozhraní www.miriamzikmundova.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací či vzdělávacích akcí, slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb.  Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.
Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Obchodní podmínky, Podmínky využití webového rozhraníOchrana osobních údajů a autorských práv.
Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.

 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien