Redukce váhy očistou těla 

(provedení procesem zdravého hubnutí s radostí a hloubkovou očistou organismu)

 

 

Jak často během dne se zabýváte přemýšlením o svém zevnějším vzhledu, co si obléknete na sebe, jaké boty či kabelka se hodí či nehodí, jak se nalíčíte, co si o vás lidé pomyslí a jak vás ohodnotí? 
Kolik stresu vás doprovází během dne při práci, jaké potřeby stíháte uspokojovat pro své zklidnění a odpočinek, jaké partnerské či rodinné vztahy řešíte doma, jak kvalitně se stravujete, kolik vody během dne vypijete a kolik pozornosti věnujete televizním pořadům?
Je dobré se někdy zastavit, rozdýchat, vše si zprůměrovat, vyhodnotit co vám za to stoji a co ne, nezlobit se na sebe a nekritizovat, ale rozhodnout se s tím něco zásadního udělat. Co můžete ovlivnit, do toho se pustit bez hledání důvodů, proč to nejde a naopak to, co nemůžete sami za sebe ovlivnit, jen přijmout a nevěnovat myšlenkami ani komunikací pozornost věcem, které vás vyčerpávají a přitom nic neřeší a nic hodnotného nenabízí.
Pokud pozorujete, že máte nadváhu, přináší vám to zdravotní komplikace, nebo jen tak si přejete vylepšit postavu pro pocit většího sebevědomí, tak vždy nejefektivnějším postupem k hubnutí je přirozená cesta vnitřní očisty organismu, bez vnímání vlastního tlaku či sebetrýznění. Pomalá, rozumná a postupná cesta úpravy vícero každodenních vnějších vlivů, vnitřního nastavení a přehodnocení potřeb, nám odlehčí mnohdy urputnou kontrolu zaběhnutých nezdravých zvyklostí, chutí a případných výčitek.
Hubnutí může probíhat v radosti, s vědomím toho, že investujete do svého zdraví ušlechtilou pozornost mysli, lásku ke svému tělu, vzácný čas, ušetřené finanční prostředky a co je hlavní – porozumění k přirozeným fyziologickým potřebám očisty lidského organismu pro zachování zdraví. Pomůžete svému metabolickému systémů uvolnit všechny zbytečné nánosy toxicity, uleví se vašim cévám a oběhovému systému, střevům, odlehčí se letitou zátěží játra a ledviny, pročistí se krev a tkáně orgánů, a navrátíte svému organismu přirozenou regenerační sílu i moudrost opět naplno zpracovávat to, čím jej vyživujete.
Pokud jste se rozhodli pro tuto přirozenou, ale zodpovědnou delší cestu úpravy své tělesné váhy s navracením holistického zdraví a duševní vitality, můžete se nám kdykoli ozvat, zeptat se či poradit. Rádi vám pomůžeme pochopit, jaké změny jsou potřeba zavést do každodenního života v přístupu k sobě samému, nebát se bořit zaběhnuté mýty a nezdravé programy přesvědčení, projít láskyplným detoxikačním procesem s radostí a hravým přístupem. Jsme tady pro vás a podpoříme vaše rozhodnutí. Doporučíme potřebné produkty z ověřených zdrojů renomovaných firem, kde můžete nakoupit výhodně se zákaznickými slevami a s naší podporou.
Můžete také využít příležitosti navštívit některou naší přednáškovou, informační či prezentační akci, abyste si utřídili myšlenky, co všechno je možné samostatně a přirozeně řešit, co s čím souvisí a zda si dopřejete v dnešní tolik jedovaté době relativní zdraví, zodpovědný přístup k sobě a třeba i v péči o svou rodinu, na které vám záleží. 

 

Plánované termíny akcí rozesíláme s pozvánkami přihlášeným zájemcům k oděru našich informačních sdělení elektronicky nebo si můžete samostatně hlídat vypsané termíny na našich stránkách v sekci „Přednášky a aktuality“.

 

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“ 

 

♥ ♥ ♥

 

Upozornění o ochraně autorských práv:
Jakékoli užití nebo šíření textů, e-booků, loga nebo obrázků z webového rozhraní www.miriamzikmundova.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací či vzdělávacích akcí, slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb.  Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.
Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Obchodní podmínky, Podmínky využití webového rozhraníOchrana osobních údajů a autorských práv.
Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.

 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien