Kontakt  

 

 

Nezávislá poradenská a konzultační činnost

v oblasti rozvoje osobnosti, humanitních věd

a alternativních přístupů pro zdravý životní styl.

 

 

CENTRUM  NOVÝCH  MOŽNOSTÍ   EDU-MIR

Poradna osobního rozvoje pro rodiny a jednotlivce

Máchova 885, 256 01 Benešov u Prahy

 

  ♥ ♥ ♥

Důvěrný poradce / konzultant / průvodce

Miriam Zikmundová

email:  mail@miriamzikmundova.cz

IČ: 68575670, nejsem plátce DPH

Působnost: celá ČR a SR (skypem),

osobní setkání – Benešov a Praha

♥ ♥ ♥

využijte prosím
kontaktní formulář pro objednání konzultace

 

 

www.miriamzikmundova.cz

www.silapoznani.cz

www.pomahamrodinam.mstranky.cz

 

Komfortní servis z pohodlí vašeho domova

Online konzultace po skypu

(domluvte si předem den a čas)


 

Pracovní doba soukromé poradny pro individuální konzultace:

 

Pondělí – Pátek : dle dohody vždy předem (až do 21:30 h.)
Sobota : skupinové akce + individuální konzultace ve vybrané soboty v průběhu celého dne = vždy závazné rezervace s předem uhrazenou zálohou na účet !
Neděle : nepravidelné skupinové akce

 

Pro klienty z celé ČR a SR poskytuji Skype konzultace / poradenství v termínech dle dohody. Můžete využít této možnosti i vy, kteří bydlíte poblíž, ale jste třeba zrovna nemocní, v časové tísni, těhotné nebo s miminky. Je to pohodlná forma komunikace a k tomu ušetříte i za cestovné.

 


 

PROSÍM O POZORNOST !
Změny k zajišťování objednávek na konzultace:
Od 1.1.2018 upravujeme způsob objednávání klientů pro využití našich služeb. Veškeré rezervace na konzultace, dotazy či sdělení směřujte prosím na výše uvedenou e-mailovou adresu nebo vyplněním připraveného kontaktního formuláře na našich stránkách. Odepíši vám v co nejbližším možném čase (nejpozději do tří dnů). 
Platby za služby přijímáme v hotovosti (při osobním setkání v poradně) a bezhotovostně, zaslané v plné výši hodnoty služby předem na účet (před termínem uskutečnění domluvené konzultace Skypem). Zaplacené rezervace jsou vždy závazné. Veškeré podklady k platbám vám zasíláme e-mailem. Od vás potřebujeme vždy fakturační údaje pro vystavení faktury (plné jméno, přesnou adresu) a mobilní číslo pro případ naléhavé změny termínu objednání. Z jiného důvodu vám nevoláme, respektujeme vaše soukromí a nepředáváme váš kontakt nikomu jinému. Za každých okolností dodržujeme podmínky Ochrany osobních údajů. Kontakt na můj mobil dostanou k dispozici jen mí klienti, které již osobně znám.
Z důvodu značného časového vytížení v průběhu týdne, umožňuji klientům absolvovat konzultace i ve vybrané soboty v měsíci (od 9:00 h. do 20:00 h.). Do e-mailové zprávy prosím vždy napište o jakou službu máte zájem a zda-li vám vyhovuje osobní setkání v poradně v Benešově nebo formou Skype, z místa, kde se zrovna budete nacházet. Volné termíny vám nabídneme, do e-mailu přiložíme naše obchodní podmínky (jsou také uvedené na našich stránkách), zašleme údaje k bezhotovostní platbě (u Skype v plné výši a u osobní konzultace zálohu), která by měla být uhrazená do tří pracovních dnů od potvrzení data společného setkání. Zálohu na osobní konzultaci zasíláte vždy v hodnotě minim. jedné hodiny objednané služby a doplatek je pak hrazený na místě v poradně dle délky konzultace. Zaplacením zálohy je rezervace závazná a platba nevratná. V případě Vaší nemoci nebo jiné vážné události, kdy se nemůžete na domluvený termín dostavit, nabídneme Vám rádi náhradní termín setkání. Naléhavou událost je zapotřebí nahlásit dostatečně včas, nejpozději den předem. Pokud dle našich obchodních podmínek neuhradíte platbu včas, berte prosím na vědomí, že domluvený termín ruším a uvolňují pro další zájemce. Kdyby se Skype konzultace časově protáhla dle vaší potřeby a zaslaná dříve úhrada na službu byla nedostatečná, je potřeba uhradit doplatek v odpovídající výši převodem na účet ihned po ukončení našeho setkání (nejpozději do druhého pracovního dne).
Novým zájemcům o mé služby nabízím možnost se předem vzájemně seznámit formou bezplatného a nezávazného 10 minutového rozhovoru Skypem. Napište mi a domluvíme se na konkrétní čas, pokud cítíte, že se potřebujete v něčem ujistit, než se rozhodnete objednat. Pokud jste na mne získali mobilní kontakt na doporučení známého, prosím využijte objednání na konzultaci taktéž e-mailem nebo skrze formulář. V průběhu dne mnohdy není v mých časových možnostech kontaktovat zpět všechny nepřijaté hovory či odpovídat na SMS zprávy. Na všechny e-maile odpovídám pokud možno co nejdříve.
Děkuji za pochopení a vážím si projevené důvěry.

 

TELEFONICKOU ANI PÍSEMNOU KONZULTACI JIŽ NEPOSKYTUJEME !
Veškeré poradenství a konzultace na míru vašim potřebám provádíme zásadně TVÁŘÍ V TVÁŘ.
DISKRÉTNOST A RESPEKT ke klientům JSOU pro nás SAMOZŘEJMOSTÍ.
Veškeré INFORMACE A PŘÍBĚHY klientů JSOU jednoznačně DŮVĚRNÉ a nikde je neprezentujeme.
  
Prosím seznamte se předem s našimi obchodními podmínkami poskytování služeb.

 

využijte prosím
kontaktní formulář pro objednání konzultace

 


Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb:
Všeobecné obchodní podmínky pro poskytování služeb naší firmy
+ Reklamační řád
+ Podmínky užití webového rozhraní a rezervačního systému
+ Podmínky ochrany osobních údajů a podmínky ochrany autorských práv
V případě nejasnosti vám dotazy zodpovíme.

 

♥ ♥ ♥

 

Upozornění o ochraně autorských práv:
Jakékoli užití nebo šíření textů, e-booků, loga nebo obrázků z webového rozhraní www.miriamzikmundova.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací, či vzdělávacích akcí slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb.  Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.
Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.

 

♥ ♥ ♥

Osobní vyjádření k profesní prezentaci :
Všechny texty na těchto stránkách jsou originálním dílem autora (majitele stránek) a slouží k informovanosti návštěvníků tohoto webu a potencionálních klientů. Věříme, že jejich obsahem vám přiblížíme způsob naší práce, zkušenosti a služby, které můžete využít.
Žijeme ve výjimečné době, která skýtá obrovské možnosti a příležitosti získávat fascinující proudy informací, sebevzdělávání, poznání nových skutečností a nepřeberné inspirace pro svůj život, jen vědět z jakých zdrojů čerpat.
A kdo čemu věří, je závislé na jeho individuálním nastavení mysli, stupni přesvědčení a osobních zkušenostech. Proto přeji všem rozvíjet umění naslouchání svého nitra, intuitivního vedení, používat velkou dávku selského rozumu s nadhledem, odvahu, víru v sebe a nevzdávat se. Mějte otevřené oči, uši a nejvíce své srdce. Důvěryhodné informace prověřujte vlastní zkušeností na sobě. Jak jinak zjistíte, co je pro vaši cestu to správné? Osobní poznání i zkušenost jsou nepřenosné a proto mají takovou cenu pro každého z nás ! Svým klientům rádi poradíme vždy při osobním setkání. Ukážeme vám cesty, jak si můžete účinně pomoci sami a nemusíte být na nikom závislí. Věřte si a naučit či odnaučit se můžete cokoli.
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien