Způsob objednání 

 

 

Vážení klienti a návštěvníci našich stránek, věnujte prosím pozornost následujícím informacím:
Velmi si ceníme vašeho zájmu o naše služby a u našich stálých klientů jsme potěšení dlouholetou důvěrou. I po 20 letech sebevzdělávání stále pracujeme na zkvalitňování našich služeb v jejich informačním rozsahu, působení a hodnotách, jaké může klient prakticky využít ve svém každodenním životě pro zlepšení své nepříznivé situace nebo stavu. A aby byly naše služby a zkušenosti přístupné i pro zájemce zdaleka, využíváme technologie v on-line komunikaci a další nástroje pro sdílení na internetu. 

 

Objednávat se můžete e-mailem nebo prostřednictvím objednávkového formuláře na našich stránkách. V průběhu dne jsem však mnohdy velmi pracovně vytížená nebo na cestách, proto nemohu reagovat na každé telefonické volání a následně odpovídat na všechny nepřijaté hovory. Skrytá čísla ze zásady nezvedám (důvod: když chcete druhého o něco žádat, je neslušné se skrývat). Tímto děkuji za pochopení. Nyní své mobilní číslo zpřístupňují pouze svým klientům.
Pro zjednodušení objednávání na konzultace a oboustrannou časovou flexibilitu prosím využijte našeho objednávkového formuláře. Odpovíme vám v nejkratším možném čase a nabídneme volné termíny pro potřebu vaší konzultace či poradenství. Nezapomeňte prosím označit zda máte zájem o osobní setkání v naší poradně v Benešově nebo konzultaci s využitím Skype spojení. Podle toho vám zašleme odpovídající instrukce.

 

♥ ♥ ♥

Kontaktní formulář pro objednání konzultace

  1. (povinné)
  2. (povinný e-mail)
  3. (povinné)
  4. Způsob konzultace


  5. (povinné)
 

 

 

 

Objednání na osobní konzultace a poradenství:
Schůzku je třeba si domluvit vždy předem písemnou formou na konkrétní den a hodinu (e-mailem nebo skrze objednávkový formulář). Pokud máte zájem o setkání v sobotu, je nutné zaslat platbu předem na náš účet v plné výši požadované služby minimálně týden předem (tím je rezervace závazná a my s Vámi počítáme). Předem se prosím seznamte s nabídkou služeb a našimi obchodními podmínkami. Každá služba totiž vyžaduje jinou časovou rezervu a odlišný přístup, o čemž Vás budeme písemně informovat. V případě, že se bez omluvy nedostavíte na sjednanou sobotní konzultaci, uhrazená záloha / platba se nevrací, jelikož je nám tím způsobená časová škoda a máme tak blokovaný den na jiné důležité aktivity (storno 100%). V případě včasné omluvy ze zdravotních důvodů Vám nabídneme náhradní termín setkání. Berte prosím na vědomí, že neuhrazením platby do tří pracovních dnů od společné dohody termínu konzultace, rušíme Vaší rezervaci a termín nabídneme dalšímu zájemci, který o něj požádá. Děkujeme za pochopení.
Přeobjednání nebo zrušení domluvené konzultace:
Pokud z vážných důvodů se nemůžete zúčastnit domluvené konzultace ve všední den, je nutné s časovým předstihem to oznámit SMS nebo e-mailem. Totéž platí i v našem případě naléhavé změny. Na jiném vyhovujícím termínu se následně domluvíme. Děkujeme za váš zodpovědný přístup.
V případě přeobjednání již rezervovaného (zaplaceného) sobotního termínu konzultace, je nezbytné oznámit skutečnost minimálně 24 hodin předem e-mailem a my vám rádi nabídneme náhradní termín. Tuto možnost vyžádejte však jen z vážných důvodů a ne z nepřizpůsobení se okolnostem, jelikož i my musíme plánovat dopředu a vycházíme vstříc klientům vlastním víkendovým časem. Když se nedostavíte na sjednanou schůzku bez předchozí omluvy, dle našich obchodních podmínek, vámi zaplacenou platbu na účet za poskytnutí služby nevracíme (storno 100%). Berte to prosím na vědomí, jelikož je to kompenzace za naší časovou ztrátu bez možnosti nabídnutí termínu jinému zájemci.
Telefonní konzultace neposkytujeme !
Písemné poradenství neposkytujeme !
Individuální on-line konzultace a Skype poradna:
Komfortní on-line konzultace z tepla vašeho domova nabízíme klientům, kteří se nemohou osobně dostavit do naší poradny v Benešově nebo se účastní dlouhodobého zážitkového programu pro rodiče s dětmi z jakéhokoliv místa ČR i SK. Pro možnost Skype konzultace je nutné předem na náš bankovní účet zaslat plnou výši platby za objednanou službu. Na termínu a čase internetového spojení se s vámi domluvíme. Platba by měla být uhrazená převodem do tří dnů po potvrzení objednání konzultace. Tímto je rezervace závazná. V opačném případě uvolňují termín pro dalšího klienta. Dle našich obchodních podmínek, pokud se bez předchozí omluvy nedostavíte na konzultaci, zaplacená záloha propadá (storno 100%). Při delší konzultaci dle vašich potřeb, doplatek je potřeba uhradit hned po ukončení spojení Skype. V případě technických potíží s on-line spojením nabídneme vám náhradní termín konzultace.

 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien