Vítejte na stránkách našeho centra

alternativních možností, příležitostí a přístupů

pro vaše celostní zdraví duše a těla.

 

Stránky věnované praktickému osobnostnímu

rozvoji člověka na cestě ke zkvalitnění života, 

jeho fyzické vitalitě

(pevné imunitě a svobodnému pohybu),

prosperitě ve vzdělávání i v pracovním naplnění,

a v tom, co drží naprostý základ duševní rovnováhy

u dětí i dospělých, což je morální vývoj v myšlení,

komunikaci, důvěryhodné lásce, sebepoznání

a pochopení principů přírodních zákonitostí,

aby se nám lépe žilo.

 

Neztrácej čas svého života !  

Spoléhej sám na sebe a nedávej svoji moc jiným !

Nikdo jiný vám nevrátí zdraví ani klid duše, než vy sám !

 

 

Víte, jak na to

v této rozporuplné společnosti a informačním chaosu ?

♥ ♥ ♥

 Pokud si přejete podat pomocnou ruku v procesu sebepoznání,
seberozvoje a sebeuzdravování,
můžete si prohlédnout nabídku našich služeb a kontaktovat nás.
Které téma vás přirozeně osloví, to bude zřejmě pro vaší cestu
momentálně aktuální k řešení:
„Přehled nabídky akcí“
„Konzultace“
„Skype Poradna“
„Holos-Detox“
„Vzdělávání“

 

 


♥ ♥ ♥

 

Naše soukromé Centrum nových možností EDU-MIR v Benešově je současně Poradnou osobního rozvoje pro rodiny a jednotlivce. Je to útulné a bezpečné prostředí rodinného charakteru, kde se zabýváme komplexním pohledem a přístupem k příčinám lidských strastí, bolestí, obtíží, nezdarů, strachů, krachů, způsobů přesvědčení, jakýchkoli životních ztrát a nemocí. Pomáháme vám odhalovat kořeny těchto neduhů, které nyní řešíte a vysvětlujeme, jak je můžete samovolně změnit, aniž byste nepřirozeně potlačovali jejich symptomy.
Jelikož máme bohaté a mnoholeté praktické zkušenosti (více než 20 lete – Kdo jsem..) v nekonvenčních alternativních metodikách, přírodních svépomocných postupech a vzdělání od zahraničních renomovaných odborníků přírodních nauk, duchovních a psychologických směrů, v oblastech uchování duševního a fyzického zdraví člověka, prosperity a vnitřní rovnováhy, víme ze svých osobních zkušeností, co můžeme s čistým svědomím informačně předávat, naučit, doporučit a sdílet. Přitom se stále vzděláváme dál v nových objevech a směrech, protože lidská evoluce postupuje značnou rychlostí. Všechno co zprostředkováváme, máme na sobě léty vyzkoušené tvrdou životní zkušeností, takže žádná suchá teorie mnohých teoretiků bez vlastní praxe ze soukromého života.
A protože všechny události života souvisí s nevědomým dřívějším otiskem buněčné paměti v naší DNA, se způsobem našeho myšlení, jednání, emočního prožívání, vzdělávání, výchovy, přesvědčení, vlivem lidí, se kterými jsme často v kontaktu, jaké informace podvědomě vstřebáváme i vlivem podmínek prostředí, kde žijeme, pomáháme vám pochopit souvislosti mezi tím co bylo, co je teď a jak můžete do své budoucnosti vědomě změnit to, co potřebujete a je pro vás důležité.
Proto jsme tady pro vás, když si nevíte sami rady, potřebujete si věci ujasnit, zdůvodnit, podpořit, prokonzultovat, něco třeba doporučit, naučit či informovat, pohlédnout na svou situaci z jiné perspektivy, abyste měli jasno, jak se zodpovědně rozhodnout pro nutnou změnu ke kvalitnějšímu životu.
 

 ♥ ♥ ♥ 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien