Skype Poradna 

(on-line konzultace / poradenství z pohodlí vašeho domova)

Komfortní služba – Skype servis pro všechny !

 

Příležitost konzultovat na dálku nabízím všem, kteří se nemohou dostavit osobně do mé poradny v Benešově, těm kdo jsou v časové tísni, nebo jsou zrovna nemocní. Je to také vhodná varianta poradenství pro těhotné ženy nebo maminky s miminky.
Můžete konzultovat svou momentálně obtížnou situaci, prevenci a regeneraci zdraví, opakující se zdravotní problémy nebo úpravu životosprávy. Pomůžeme vám pohlédnout na souvislosti prožívané zkušenosti z vícero směrů (myšlení, konání a porozumění), pak se změna dělá snadněji.

 ♥

Pro ženy, které plánují miminko nabízím provázení důležitou přípravou na vědomé početí a následně zdravým těhotenstvím s péčí o svůj duševní stav a doplnění výživy potřebné pro zdravý vývoj plodu.

 ♥

Můžete se poradit s volbou vhodného křestního jména pro očekávané miminko, dle výpočtů nomenologických a numerologických (vyhledat vhodnou kombinaci jména s příjmením, pro dobré zdraví a vyrovnaný život vašeho dítěte). Pokud se někdy budete rozhodovat pro oficiální změnu svého jména či příjmení, je velmi vhodné si ověřit vhodnou kombinaci, vliv na zdraví a celkový energetický potenciál, abyste si nevědomě ještě více neuškodili. Rozhodnutí úpravy jména je velmi zásadní změnou v životě a je vhodné se předem informovat, co všechno s tím souvisí.

 ♥

Prostřednictvím Skype poradny si můžete ujasnit vlivy partnerských konfliktů, opakovaných nezdarů, strachy z dětství či rodové vzorce chování, které nevědomě používáte a mohou vám způsobovat v životě mnoha omezení. Otázky programů rodových linii (žen a mužů) jsou velmi hluboké, zásadní pro další generace a práce na změnách je mnohdy dlouhodobá, ale velmi osvobozující.

 ♥

Pokud se chcete poradit s přirozenou výchovou a porozuměním svým dětem, řešení problémů s učením, hravým rozvojem různých dovedností, nebo s duševní nevyrovnaností u dětí, vysvětlím vám, co můžete vlastními silami, pochopením a zodpovědností změnit ku prospěchu a spokojenosti vašich dětí. Jednou ze zásadních potřeb je změna formy komunikace v rodině a podpora osobnosti dítěte odlišným přístupem než dříve. Dát prostor změnám je uzdravující na obou stranách vztahů.

 ♥

Můžete konzultovat vhodné doplňky stravy pro užívání k detoxikačním postupům, bez kterých se dnešní civilizace už neobejde, jako prevenci a očistu pro silnou imunitu u děti nebo podpůrně v období klimakteria pro vitalitu psychickou a fyzickou. Poradíme vám, co a jak kombinovat z přírodních doplňků stravy pro efektivní výsledek uchování vašeho zdraví. Nabízíme jen ověřenou kvalitu špičkových firem s vysoce kvalitními přírodními produkty. Takové produkty se v lékárnách či kamenných obchodech nekupují. Umožňujeme nakupovat s výhodnými slevami, dle vašich potřeb (vše po internetu  s dopravou přímo domů).

 ♥

Před sňatkem se můžete poradit, zda vybrané společné příjmení bude pro oba manželé prospěšné, jak v oblasti životních událostí, harmonických vztahů, profesní prosperity či zdravotních dispozic. Pomohu Vám vypočítat a doporučit datum šťastného svatebního dne, který v mnohém ovlivňuje pak další partnerskou cestu. Můžete také nahlédnout dle rozboru svého data narození do vašich vrozených povahových rysů a přirozených osobních potřeb, abyste o sobě znali více a chápavě přistupovali při mnohých rozhodnutích nebo v otevřené komunikaci. Váš vztah pak bude mít silnější základy v harmonickém soužití.

 

♥ ♥ ♥

Skype konzultaci můžete využít z pohodlí Vašeho domova, bez dalšího časového omezení nebo výdajů za cestovné. Pokud potřebujete řešit některé z uvedených témat, je to pro Vás dobrá příležitost pružně zprostředkovat vzájemné setkání prostřednictvím obrazovky svého PC, i kdybyste byli na druhém konci republiky nebo zrovna v zahraničí. Využijte možnosti nabízené techniky dnešní doby, když je nám nabízená dosud zdarma.
Platba  / záloha za službu se zasílá předem na účet poradce.
Po předchozí e-mailové domluvě na konkrétní den i čas, a předem zaplacené záloze ve výši poskytované služby (dle ceníku, stejná hodnota jako za osobní konzultaci), zašlu Vám kontakt na Skype, kterým se připojíte k hovoru.
Při případných technických problémech (přerušovaném spojení, atp.) domluvím si s Vámi náhradní termín.

 

Neváhejte mne kontaktovat, pokud cítíte, že bych Vám mohla být prospěšná svými zkušenostmi z dlouholeté praxe na cestách lidských osudů.

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“

 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka tetxu
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien