Prevence a zachování zdraví  

(konzultace zdravotního stavu a způsobu stravování, doporučení vhodných přírodních produktů na podporu imunity a očistných postupů v péči o vnitřní prostředí organismu)

 

 

Citlivě, rozvážně, postupně ale důsledně

navažte přátelství se svým tělem !

 

Pro všechny věkové kategorie,
pro páry plánující potomka,
pro těhotné a kojící maminky,
pro malé a větší děti, mládež,
pro ženy a muže v  klimakterium,
pro sportovce a trenéry
a pro majitele domácích mazlíčků.

Chcete být zdraví? = Navykněte si na pravidelný úklid v sobě, nejen doma !
Vysvětlíme Vám, jak o své zdraví můžete preventivně pečovat
dle ověřených zkušeností !

 

Každému člověku vyhovuje něco jiného a zabírá na funkce orgánů také něco jiného, dle individuálního vnitřního nastavení, dlouhodobých přesvědčení, zvyků, metabolického typu a rozsahu toxické zátěže v těle, životního stylu, typu vykonávané práce a její zátěži nebo dle časových či finančních možností. Na tyto všechny varianty a alternativy samozřejmě myslíme, přihlížíme a doporučujeme to, co si sami z námi nabídnutých možností zvolíte, aby to bylo pro vás přijatelné a mohli jste k sobě přistupovat s pocitem radosti, že pro sebe něco pozitivního děláte a ne, že ve stresu něco sebenátlakem měníte a nutíte se nepřirozeně kompenzovat skryté potřeby. Když jsme totiž o něčem přesvědčení a děláme to s radostí, tak to plyne úplně samo bez námahy a máme pak ze sebe dobrý pocit, že ta změna stála za to. Nastavení mysli je velmi podstatné u jakéhokoli rozhodování, které podstupujeme.

 

 

A co k takové preventivní péči o zachování zdraví patří ?

– úprava stravy, alespoň v rozumné střídmosti (omezení některých potravin a správně kombinovat suroviny při přípravě jídel) a regulace pitného režimu
– pravidelná každoroční hloubková detoxikace s produkty a sorbenty nebo alespoň opakovaná krátkodobá očista s půstem nebo šťávami (vždy dle stupně vnitřní zátěže organismu)
– udržování čistoty krve, průchodnosti cévního systému a očisty střevního traktu od usazenin a kalů (neobejde se bez kvalitních přírodních produktů, speciálních bylin či plodů z čistého ekosystému pralesa)
– očista jater s přirozeným a bezbolestným vyloučením žlučových kaménků (speciální očistná kůra s přesným ověřeným postupem pro bezpečné vyloučení střevem změklých kamínků a uvolněného písku)
– výživa kloubů a tkání vhodnými přírodními produkty s obsahem kolagenu (pro volný pohyb bez bolesti, který byl léty poškozený překyselením organizmu a obsahem kyseliny močové v krvi)
– podpora imunitního systému a celkové fyzické vitality (produkty se silnými antioxidanty, imunostimulanty, vitamíny a stopovými prvky v organické podobě, dobré vstřebatelnosti a vhodném poměru)
– komplexní regenerace funkce orgánů pro obnovu mezibuněčné hmoty (pro dobrou funkci a uvolnění poškozené tkáně orgánů)
– regulace tukové vrstvy v podkoží, v cévách, různých partiích těla, která je dlouholetým uložištěm toxinů, bakterii a virů (doporučení vhodných produktů vysoké kvality, vhodný pohyb dle věku a zdravotního stavu, techniky dechové, mentální a relaxační)

 

 

Přesto, že pojem „prevence zdraví“, je tolik propagovanou formou péče o své fyzické tělo a duševní stav, většina lidi zůstává pouze u teorie a informací, ale s realizací skutečných kroků a zodpovědností mají většinou problém. My Vás to můžeme naučit a zprostředkovat start ke skutečnému zdraví.
 
Nabízíme Vám konzultace k detoxikačním postupům s doporučením kvalitních přírodních produktů a bylin, které pečlivě očistí škodlivé nánosy vnitřního prostředí organizmu, zregenerují i vyživí tkáně celého těla a podpoří funkce všech orgánů. Doporučujeme a preferujeme hlavně prevenci, protože ta předchází nemocem, starostem a pak nemusíte řešit tolik závažné zdravotní problémy či bolesti.
Víte, jakým vzácným mechanismem je naše tělo? Tušíte, kolik samovolných úkonů vykonává bez našeho vědomého řízení? Co všechno musí náš organizmus zvládnout, když do něj vkládáme bezmyšlenkovitě to, co mu škodí? Jak dlouho mu trvá, než vyloučí ven nežádoucí látky, které jsou pro něj jedovaté a zatěžující? Některé z nich, jako toxické těžké kovy, se však po dlouhá léta jen ukládají uvnitř tkání orgánů, kapilár, vlasů, nehtů a samovolně se z těla nevylučují ani vhodnou stravou, ani regulací pitného režimu. Tomu musí přijít na pomoc kvalitní produkty z rostlinné říše, šetrně zpracované, se zachovanými jedinečnými schopnostmi, aby mohly proniknout do hloubi tkání. Jakékoli chorobné příznaky našeho těla jsou totiž projevem již přetíženého organizmu, který si neumí poradit s přemírou toxinů a proto postupně skrytě degenerují naše čistící orgány, jako jsou játra, ledviny, střeva, plíce, kůže a lymfatický systém.

 

 

Přijměte detoxikaci jako součást životního stylu.

Pravidelná očista organismu může být vaší evolucí

v přístupu k sobě samému.

 

♥ ♥ ♥

 

Komplexní poctivá „očista – dočista“

(krve, mezibuněčné hmoty, cévního systému a vlásečnic,

střev a orgánů)

 

Aby proces očisty fungoval správně, musí být v dobré kondici orgány, které pomáhají s vyloučením škodlivého odpadu (ledviny, játra, střeva, lymfatický systém a potní kanálky na pokožce).
Rozhodně je potřeba začít od úpravy jídelníčku, což je nejzásadnější změna a bez toho úspěšná hloubková detoxikace by nebyla ani možná. Zkuste to přijmout jako prospěšný životní styl a ne trest s pomyšlením, že na nějaký čas to snad zvládnete. Nezapomeňte, že tělo funguje hlavně na čistou vodu a živou stravu z přírody, z toho čerpá energii pro svou aktivitu, výživu pro buňky a podle kvality stravy buďto organizmus posiluje nebo postupně degeneruje. Bohužel v dnešní přetechnizované a konzumní době, už málo co je zcela přírodní a zdravé, i když je pěstováno na poli. Proto, když si chcete vlastní zodpovědností udržovat relativní zdraví a nechcete trávit půl života v ordinacích či na nemocničním lůžku, měli byste přemýšlet o svém zdraví s časovým předstihem a připustit si, že organizmus potřebuje kvalitní vnitřní podporu, aby se pravidelně čistil, průběžně zbavoval ukládajících se jedů a vyživoval biologicky aktivními doplňky stravy pro podporu celého imunitního systému.
Kvalitní vyvážená suplementace (doplňky stravy, přírodní produkty, biologicky aktivní přírodní látky, bylinné koncentráty, byliny, kůry, sušené plody) nejsou lékařské medikamenty a ani je nenahrazují. V dlouhodobém měřítku nám mohou velmi zdravotně prospět, protože doplňují organizmus potřebnými látkami a živinami, které z běžné stravy nemůžeme čerpat v dostatečném množství, a tělo si je nedokáže vyrobit samo. Proto rozhodně není jedno, jaké přírodní produkty kupujete. Pro maximální pozitivní efekt podpory zdraví je podstatná kvalita bio suroviny, způsob jejího ekologického pěstování, šetrného sklízení a procesu zpracovávání, aby byly zachovány všechny nejdůležitější látky, které určitá surovina obsahuje a může nabídnout ve prospěch lidského či zvířecího organizmu. Takové vysoké požadavky a podmínky na dosažitelnou kvalitu účinného produktu mohou zajistit jen renomované firmy, které mají celý tento produkční proces přísně kontrolovaný a certifikovaný. Běžný spotřebitel se v tomto množství firem ani nemůže orientovat. Nejsnadnějším řešením, jak zjistit kvalitu daného doplňku stravy je doporučení konzultanta/poradce, který má praktické zkušenosti i výsledky s konkrétními produkty.

 

♥ ♥ ♥

UČTE SE ŽÍT V PRAVIDELNÉ PREVENCI ZDRAVÍ

A TĚLO SE VÁM V MNOHEM ODMĚNÍ !!!

 

A PROČ? – PROTOŽE:

 

PREVENCE ZDRAVÍ = MÉNĚ STAROSTÍ + MÉNĚ BOLESTÍ + MÉNĚ NEMOCÍ
PREVENCE ZDRAVÍ = VÍCE VITALITY + VÍCE AKTIVITY + VÍCE SPOKOJENOSTI
PREVENCE ZDRAVÍ = NEZÁVISLOST NA LÉCÍCH + NEOMEZENOST V PRÁCI A ČINNOSTECH, KTERÉ CHCEME DĚLAT
PREVENCE ZDRAVÍ = SEBEKÁZEŇ + SEBEHODNOTA + CÍLEVĚDOMOST
PREVENCE ZDRAVÍ = KVALITA ŽIVOTA, KVALITA POHYBU, KVALITA MYŠLENÍ, KVALITA VIZÁŽE, KVALITA REFLEXŮ, KVALITA PLODNOSTI, KVALITA GENETIKY, KVALITA ÚSPĚCHU, KVALITA DLOUHOVĚKOSTI.
PREVENCE ZDRAVÍ = UŠETŘÍ FINANCE PŘED DLOUHOU CESTOU NÁVRATU KE ZDRAVÍ A KONDICI, POKUD NENÍ POZDĚ A TĚLO NÁM DÁ DRUHOU ŠANCI.

 

Zdá se vám to málo motivující změnit priority

a zamyslet se nad sebou?

 

 

KAŽDÝ SI ZASLOUŽÍ ZDRAVÍ, KDYŽ O NĚ PEČUJE !
 JSTE VLASTNÍ BUDOUCNOSTÍ !
JAK UVNITŘ, TAK VNĚ !
PRIORITY ŽIVOTA SI VYBÍRÁTE SAMI !
ZVAŽTE, CO MŮŽETE ZMĚNIT !

 

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“

 

♥ ♥ ♥

 

 

Upozornění o ochraně autorských práv:
Jakékoli užití nebo šíření textů, e-booků, loga nebo obrázků z webového rozhraní www.miriamzikmundova.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací či vzdělávacích akcí, slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb.  Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.
Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Obchodní podmínky, Podmínky využití webového rozhraníOchrana osobních údajů a autorských práv.
Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.

 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien