Dvoudenní zážitkový seminář

pro rodiny s dětmi 

 

s názvem
„Poznáváme a rozvíjíme to,
co v sobě máme“
aneb
Soustředěný kondiční pohyb vědomě otevírá
cesty k vyrovnanosti a úspěšnosti
(vhodné pro děti od 5 do 13 let,
techniky a postupy zahraničních korekčních metodik) 

Výjimečný rodinný seminář pro rodiče s dětmi, kde se naučíte vzájemně se sebou spolupracovat a hravě podporovat rozvoj schopnosti těla a mysli.

Čekají na vás dva víkendové dny plné:
– vědomého kondičního pohybu pro rozvoj a koordinaci celého těla,  
– porozumění principu vlastní regulace a neobjevených schopností,
– podpory sebevědomí v pochopení rodičovské role a dětských  potřeb
– tvořivých pohádkových her a zábavy.
V průběhu víkendového programu se rodiče navíc seznámí s možnostmi prevence holistického zdraví u dětí, s tématikou rodových programů, které nevědomě předáváme dětem nesprávnými vzorci chování a se způsoby, jak je můžeme změnit, aby rodina žila v harmonii a ve vzájemném pochopení. 
Intenzivní program pro všechny – stravování jednotné, formou plné penze – ubytování v klidném prostředí – přírodní prostor k venkovním hrám – podpůrné pomůcky k aktivitám a na tvůrčí činnosti s dětmi jsou zajištěné.
Odnesete si mnoho užitečných informací a zkušeností, jak hravě pracovat s dětmi a přirozenou cestou jim pomoci k úspěšnějším vzdělávacím výsledkům, sebevědomí, jak podpořit jejich zdravý duševní rozvoj a jak preventivně posílit přírodními způsoby fyzickou vitalitu.
Program semináře začíná v sobotu v 9:30 h. a končí v neděli v 17:00 h.  
Místo pobytu: bude upřesněné podle počtu přihlášených zájemců
Počítáme pro všechny s rezervací 1 noci + plnou penzi (2x oběd, 1x snídaně, 1x večeře). V případě, že v objektu bude kuchyňka, stravování vždy je v dosahu místa pobytu v blízké restauraci. Dle každého potřeb si můžete vzít jídlo k přípravě s sebou.
Cena vzdělávacího programu: dospělý /3000,-Kč; dítě 5-13 let /1000,-Kč, sleva u tří dětí v rodině 800,-Kč /každé dítě, (v ceně jsou hravé podpůrné pomůcky a materiály k tvůrčím činnostem) 
Ubytování a stravu si každý uhradí sám v místě pobytu. Ceny za noc cca 250 – 400,-Kč/ osoba (vždy rezervujeme slušnou kvalitu za rozumnou cenu).
Doprava vlastní
Rezervace a informace na kontakt organizátora:
Miriam Zikmundová, e-mail: mail@miriamzikmundova.cz

 

♥ ♥ ♥

 

Upozornění o ochraně autorských práv:
 
Jakékoli užití nebo šíření textů, e-booků, loga nebo obrázků z webového rozhraní www.miriamzikmundova.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací či vzdělávacích akcí, slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb.  Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.
Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Obchodní podmínky, Podmínky využití webového rozhraníOchrana osobních údajů a autorských práv.
Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien