Konzultace pro rozvoj dětí 

(hravé sdílení v příběhovém tématu)

 

Nabízíme vlastní koncepci individuální tvořivé konzultace pro děti od 6 let s cílem návratu do světa svých snů a přání, objevení vlastní identity a využití vrozených zdrojů kreativity a sebevnímání.
Přátelské konzultace s dítětem nabízí hravé rozhovory s porozuměním jeho schopností a možností vlastních představ, doprovázené předlohami barevných obrázkových příběhů a vnímání hudby.
Sebepoznání dítěte a uvědomění si rozsáhlého principu vlastní mysli, pozorování jednotlivosti detailů, barev, příběhové návaznosti a pocitů ze zobrazené situace pro jeho individuální seberozvoj. Vše hravou a zábavnou formou s výběrem činností dle volby dítěte.
Nabyté přesvědčení, že každý jsme schopný regulovat své sny a přání svobodnou vůlí tvořivé mysli, dává zcela jiný rozměr ve vnímání okolního světa i toho, co prožíváme uvnitř sebe my sami.
Nabízený koncept přátelské konzultace rozvíjí u dítěte přirozené schopnosti, kterých si mnohdy není vědomé, odvahu, sebedůvěru a respekt ve vlastní jedinečnost. Vedeme dítě hravými postupy k souladu sebehodnocení a ocenění sebe sama za snahu a přístup k dané činnosti.

 

Cena a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“
Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.

 

Autorka textu : Miriam Zikmundová