Přátelský rozvoj pro děti  

(hravé sdílení v příběhovém tématu)

 

Nabízíme vlastní koncepci individuální tvořivé konzultace pro děti od 6 let s cílem návratu do světa svých snů a přání, objevení vlastní identity a využití vrozených zdrojů kreativity a sebevnímání.
Přátelské konzultace s dítětem nabízí hravé rozhovory s porozuměním jeho schopností a možností vlastních představ, doprovázené předlohami barevných obrázkových příběhů a vnímání hudby.
Sebepoznání dítěte a uvědomění si rozsáhlého principu vlastní mysli, pozorování jednotlivosti detailů, barev, příběhové návaznosti a pocitů ze zobrazené situace pro jeho individuální seberozvoj. Vše hravou a zábavnou formou s výběrem činností dle volby dítěte.
Nabyté přesvědčení, že každý jsme schopný regulovat své sny a přání svobodnou vůlí tvořivé mysli, dává zcela jiný rozměr ve vnímání okolního světa i toho, co prožíváme uvnitř sebe my sami.
Nabízený koncept přátelské konzultace rozvíjí u dítěte přirozené schopnosti, kterých si mnohdy není vědomé, odvahu, sebedůvěru a respekt ve vlastní jedinečnost. Vedeme dítě hravými postupy k souladu sebehodnocení a ocenění sebe sama za snahu a přístup k dané činnosti.

 

Cena a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“

 

♥ ♥ ♥

 

 

Upozornění o ochraně autorských práv:
Jakékoli užití nebo šíření textů, loga nebo fotografií z webového rozhraní www.miriamzikmundova.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací, či vzdělávacích akcí slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb. Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.
Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.
Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.

 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu