Vitální klimakterium 

(poradenství a průvodcovství přirozenými změnami v období klimakteria pro návrat kondice duševní a tělesné)

 

Pro ženy a muže ve zralém věku přechodu (klimakteria a andropauzy) vedeme poradenství s užitečnými informacemi o možnostech zlepšení svého zdravotního stavu a zachování fyzické a duševní vitality. Naučíme vás porozumět přirozeným změnám ve vašem těle a vysvětlíme, co všechno jste schopni samostatně podpořit, vyrovnat a regenerovat, abyste si v radosti užívali podzim života, ve zdraví a bez bolesti. V tomto období dochází ke značným hormonálním změnám s vlivem na psychiku a fyziologický stav jedince, s oslabením nebo přetížením funkce některých orgánů. Tělo reaguje odlišným způsobem na mnohé vnější podměty a někdy nás nečekaně překvapí nepříjemnými projevy a fyzickým stavem, který se náročněji koriguje. V této životní fázi je zapotřebí mnohé věci, návyky a očekávání změnit a přizpůsobit se momentálním vnitřním potřebám organizmu.
Kromě péče o fyzické zdraví nesmíme zapomínat na důležitost duševní kondice. Pozitivní mysl, radost, umět se vyrovnávat se situacemi, které nemůžeme změnit, umět a chtít harmonizovat vztahy a být přístupný odlišným potřebám a názorům na život svých dospělých dětí, když odchází z domova. Pokud ve vás bude narůstat pocit křivdy, zloby, nepřejícnosti, závistí, neodpuštění ke svým blízkým, tak vězte, že zpětnou vazbou vašich nezpracovaných emocí jsou právě projevené nemoci. Nemoc je informace těla o způsobu lidského chování uvnitř a navenek. Sebe bohužel neošidíme, nikam před sebou neutečeme, vše je v nás zaznamenáno na buněčné úrovni podvědomých vzpomínek a prožitých emocí. Většina z toho se dá ale změnit, když se chce a porozumí souvislostem příčin a následků našeho způsobu žití, hodnot a přesvědčení. Když si nebudete vědět rady, jak nežádoucí konkrétní stav změnit, jsme tady pro vás s informační podporou, doporučením a pro potřebu sdílení. Naučíme vás nahlížet na svá životní přesvědčení a návyky z jiného úhlu pohledu, porozumíte zákonitostem fungování úrovně těla, mysli a duše, a tím pádem si budete umět samostatně poradit.
Nepodléhejte tlaku médií a zkresleným reklamám na věci, které vám akorát ubírají možnosti se svobodně a zodpovědně rozhodovat, jak budete zacházet s tím největším pokladem, co máme všichni a TO JE NAŠE ZDRAVÍ ! Mediální zastrašování, odvádění pozornosti na umělé vytvářené situace politické a ekonomické scény, otupující televizní seriály s konzumními příběhy, které snižuji mentální úroveň populace a mnoho dalšího, jsou pouze vaší volbou, zda se tímto necháte pohltit a ovlivnit nebo se zaměříte na věci hlubších hodnot, morálních kvalit a prospěšných činností, které vám zpříjemní život.
Jednou ze zásadních priorit je, že můžete převzít moc za své celostní zdraví do vlastních rukou. Všichni dokážeme pečovat o své zdraví samostatně a efektivně, jen vědět jak, být k sobě pozorný, důsledný a mít se rád. Nemusíte podléhat svým nemocem či dlouhodobým potížím a odevzdávat se do zajetí chemického průmyslu a řešit po čase navíc vedlejší účinky léků. O sobě, o svém životě či hodnotách víte stejně nejvíce vy sami a také jen vy sami máte tu sílu změnit to, co vám již neslouží, a co vás přivedlo k nemoci. Nikdo váš životní příběh nezná, nikdo neví, proč jste měli důvod dělat věci určitým způsobem a tím se třeba nevědomě poškozovat. Když si to připustíte a upravíte zaběhnuté koleje na jiné kvality životního stylu a přístupu k sobě samému, uvidíte, jak najednou váš životní elán stoupne, navrátí se vám ztracené zdraví a budete žít spokojeněji a bez nemocí. 
Doporučujeme všem si vyzkoušet odlišný přístup ke svému tělu a životnímu stylu, který vám způsobil nemoc nebo nechtěný stav, se kterým se třeba nyní trápíte. Vlastní zkušeností si pak přijít na to, že to, co nám všem nabízí čistá příroda, je pro lidský organismus jednoznačně nejpřirozenější, z dlouhodobého hlediska udržení zdraví nejúčinnější a vzácný ekosystém planety nám nabízí dary, které je dobré umět ocenit. Mějte tedy pod kontrolou svoji imunitu, návyky, smýšlení, přirozené pohybové aktivity a buďte otevření pravdivým informacím, které vás vedou ke skutečnému zdraví a ne k potlačování symptomů, tak, jak to společnost naučil přístup běžné konvenční

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“ 
Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.

Autorka textu : Miriam Zikmundová