Osobní online konzultace 

(setkání formou videohovorů z pohodlí vašeho domova)

 

Komfortní služba – servis pro všechny !

SKYPE, WHEREBY, MESSENGER

 

Příležitost se konzultovat nebo poradit se formou videohovoru je vhodná varianta pro všechny zájemce z blízka či zdaleka, pro těhotné ženy nebo maminky s miminky, pro nemocné i rodiče s dětmi.
Můžete konzultovat svou obtížnou situaci, pomůžeme vám pohlédnout na souvislosti prožívané zkušenosti z vícero směrů (myšlení, konání a porozumění), pak se změna dělá snadněji.

 ♥

Pro ženy, které plánují miminko nabízím provázení důležitou přípravou na vědomé početí a následně zdravým těhotenstvím s péčí o svůj duševní stav, který má zásadní význam pro správný vývoj plodu.

 ♥

Můžete se poradit s volbou vhodného křestního jména pro očekávané miminko, dle výpočtů nomenologických a numerologických (vyhledat vhodnou kombinaci jména s příjmením, pro dobré zdraví a vyrovnaný život vašeho dítěte). Pokud se někdy budete rozhodovat pro oficiální změnu svého jména či příjmení, je velmi vhodné si ověřit vhodnou kombinaci, vliv na zdraví a celkový energetický potenciál, abyste si nevědomě ještě více neuškodili. Rozhodnutí úpravy jména je velmi zásadní změnou v životě, mnohé v člověku ovlivňuje a je proto vhodné se předem informovat, co všechno s tím souvisí.

 ♥

Prostřednictvím online poradenství si můžete ujasnit vlivy partnerských a generačních konfliktů, vzájemná neporozumění v chování druhého, vlivy opakovaných nezdarů, podvědomé strachy z dětství či rodové vzorce přesvědčení, které nevědomě používáte a mohou vám způsobovat v životě mnoha omezení. Otázky programů rodových linii (žen a mužů) jsou velmi hluboké, zásadní pro další generace a práce na změnách je mnohdy dlouhodobá, ale velmi osvobozující. Je proto dobré vědět, jak na to.

 ♥

Pokud se chcete poradit s přirozenou výchovou a porozuměním svým dětem, hravým rozvojem pohybových a smyslových dovedností, nebo s emoční nevyrovnaností u dětí, vysvětlím vám, co můžete vlastním pochopením a zodpovědností změnit ku prospěchu a spokojenosti vašich dětí i klidu celé rodiny. Jednou ze zásadních potřeb je změna formy komunikace v rodině a podpora osobnosti dítěte odlišným přístupem než dříve. Dát prostor změnám je uzdravující na obou stranách vztahů.

 ♥

Před sňatkem se můžete poradit, zda vybrané společné příjmení bude pro oba manželé prospěšné, jak v oblasti osobní stability, životních událostí, harmonických vztahů, profesní prosperity či zdravotních dispozic. Pomohu vám vypočítat a doporučit datum šťastného svatebního dne, který v mnohém ovlivňuje pak další partnerskou cestu. Můžete také nahlédnout dle rozboru svého data narození do vašich vrozených povahových rysů a přirozených osobních potřeb, abyste o sobě znali více a chápavě přistupovali při mnohých rozhodnutích nebo v otevřené komunikaci. Váš vztah pak bude mít silnější základy v harmonickém soužití.

 

♥ ♥ ♥

Online konzultaci můžete využít z pohodlí vašeho domova. Pokud potřebujete řešit některé z výše uvedených témat, je to pro vás dobrá příležitost pružně zprostředkovat vzájemné setkání prostřednictvím obrazovky notebooku nebo mobilu, i kdybyste byli na druhém konci republiky nebo v zahraničí.

 

Neváhejte mne kontaktovat, pokud cítíte, že bych vám mohla být prospěšná svými zkušenostmi v dlouholeté praxi na cestách lidských osudů.
Seznamte se prosím s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů

 

Pracujeme otevřeně a ctíme pravdivost, slušnost, diskrétnost a jednání „fair play“.
S nečestnými úmysly nás nekontaktujte !
Máme právo kdykoli konzultaci ukončit pokud vycítíme jiné záminky než ryze osobní a snahu o nekorektní jednání.

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“
Bližší informace ke způsobu objednání najdete zde  „Způsob objednání“ a „Kontakt“

 

 

Autorka textu : Miriam Zikmundová