Skype Poradna 

(on-line konzultace / poradenství z pohodlí vašeho domova)

Komfortní služba – Skype servis pro všechny !

 

Příležitost konzultovat na dálku nabízím všem, kteří se nemohou dostavit osobně do mé poradny v Benešově, těm kdo jsou v časové tísni, nebo jsou zrovna nemocní. Je to také vhodná varianta poradenství pro těhotné ženy nebo maminky s miminky.
Můžete konzultovat svou momentálně obtížnou situaci, prevenci a regeneraci zdraví, opakující se zdravotní problémy nebo úpravu životosprávy. Pomůžeme vám pohlédnout na souvislosti prožívané zkušenosti z vícero směrů (myšlení, konání a porozumění), pak se změna dělá snadněji.

 ♥

Pro ženy, které plánují miminko nabízím provázení důležitou přípravou na vědomé početí a následně zdravým těhotenstvím s péčí o svůj duševní stav a doplnění výživy potřebné pro zdravý vývoj plodu.

 ♥

Můžete se poradit s volbou vhodného křestního jména pro očekávané miminko, dle výpočtů nomenologických a numerologických (vyhledat vhodnou kombinaci jména s příjmením, pro dobré zdraví a vyrovnaný život vašeho dítěte). Pokud se někdy budete rozhodovat pro oficiální změnu svého jména či příjmení, je velmi vhodné si ověřit vhodnou kombinaci, vliv na zdraví a celkový energetický potenciál, abyste si nevědomě ještě více neuškodili. Rozhodnutí úpravy jména je velmi zásadní změnou v životě a je vhodné se předem informovat, co všechno s tím souvisí.

 ♥

Prostřednictvím Skype poradny si můžete ujasnit vlivy partnerských konfliktů, opakovaných nezdarů, strachy z dětství či rodové vzorce chování, které nevědomě používáte a mohou vám způsobovat v životě mnoha omezení. Otázky programů rodových linii (žen a mužů) jsou velmi hluboké, zásadní pro další generace a práce na změnách je mnohdy dlouhodobá, ale velmi osvobozující.

 ♥

Pokud se chcete poradit s přirozenou výchovou a porozuměním svým dětem, hravým rozvojem pohybových a smyslových dovedností, nebo s emoční nevyrovnaností u dětí, vysvětlím vám, co můžete vlastním pochopením a zodpovědností změnit ku prospěchu a spokojenosti vašich dětí i klidu celé rodiny. Jednou ze zásadních potřeb je změna formy komunikace v rodině a podpora osobnosti dítěte odlišným přístupem než dříve. Dát prostor změnám je uzdravující na obou stranách vztahů.

 ♥

Před sňatkem se můžete poradit, zda vybrané společné příjmení bude pro oba manželé prospěšné, jak v oblasti osobní stability, životních událostí, harmonických vztahů, profesní prosperity či zdravotních dispozic. Pomohu Vám vypočítat a doporučit datum šťastného svatebního dne, který v mnohém ovlivňuje pak další partnerskou cestu. Můžete také nahlédnout dle rozboru svého data narození do vašich vrozených povahových rysů a přirozených osobních potřeb, abyste o sobě znali více a chápavě přistupovali při mnohých rozhodnutích nebo v otevřené komunikaci. Váš vztah pak bude mít silnější základy v harmonickém soužití.

 

♥ ♥ ♥

Skype konzultaci můžete využít z pohodlí Vašeho domova, bez dalšího časového omezení nebo výdajů za cestovné. Pokud potřebujete řešit některé z uvedených témat, je to pro Vás dobrá příležitost pružně zprostředkovat vzájemné setkání prostřednictvím obrazovky svého PC, i kdybyste byli na druhém konci republiky nebo zrovna v zahraničí. Využijte možnosti nabízené techniky dnešní doby, když je nám nabízená dosud zdarma.

 

Neváhejte mne kontaktovat, pokud cítíte, že bych Vám mohla být prospěšná svými zkušenostmi z dlouholeté praxe na cestách lidských osudů.
Seznamte se prosím s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů

 

Pracujeme otevřeně a ctíme pravdivost, slušnost, diskrétnost a jednání „fair play“.
S nečestnými úmysly nás nekontaktujte !
Máme právo kdykoli konzultaci ukončit pokud vycítíme jiné záminky než ryze osobní a snahu o nekorektní jednání.

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“
Bližší informace ke způsobu objednání najdete zde  „Způsob objednání“ a „Kontakt“

 

Autorka textu : Miriam Zikmundová