Výzvy pro rodiče  

 

 

Vážení rodiče !
Myslíte, že by vaše dítko potřebovalo v něčem podpořit? Možná se cítí v něčem nejisté, chybí mu sebevědomí, vyhýbá se hravým činnostem a vám to připadá zvláštní? Třeba na něj mluvíte a ono často nevnímá, nemůže se koncentrovat, je často podrážděné nebo si nepamatuje, co jste mu říkali? Anebo vám dělá starosti jeho přecitlivělost, ustrašenost, uzavřenost a nedůvěra v okolí? A jak je šikovné v pohybu při běžně chůzi či běhu, při překonávání nerovnosti pod nohami, nebo v celkové koordinaci při sportovních dovednostech? A možná v jemné motorice má problém s úchopem drobných věcí  nebo neumí své malé prstíky používat při stříhání, zavazování uzlíků, rozepínání knoflíků, listování stránek knihy atd. Je něco z toho pozorovatelné u vašeho dítěte? Ano? Tak jste na správném místě !
 
Nabízím vám široké možnosti rozvoje přirozených schopností a prosperity dětské osobnosti u vašich dětí od předškolního věku formou zahraničních metod a postupů shrnutých dle mých letitých zkušeností do vlastního on-line podpůrného programu s názvem „Soustředěný pohyb“, který nabízím formou Skype prožitkových hravých konzultací (z tepla vašeho domova). Stačí mít funkční připojení na notebook s kamerou, zvuk a za sebou prostor na cvičení kdekoli doma, abychom na sebe viděli celou postavou.
Máte možnost využít i individuální celodenní VIP semináře na přání, kde se naučíte mnoho prospěšného přímo na míru potřebám vašeho dítěte. Domlouvám se předem s rodičem na obsahu semináře, v čem konkrétně potřebuje pomoc, vysvětlit, poradit, naučit.
Pořádáme i skupinové jednodenní zážitkové kurzy pro rodiče a zážitkové semináře pro rodiče s dětmi.  Předáváme informace, doporučení a přímo prakticky ukazujeme, jak cíleně a vědomě (soustředěně) pracovat s vjemy, reflexy a koordinačními pohyby celého těla. To pak rozvíjí a pozitivně ovlivňuje další oblasti dětského vnímání, emoční vyrovnanost, motorickou šikovnost, sebevědomí a úspěšnost nejen v průběhu vzdělávání. Doma pak rodiče s dětmi procvičují a trénují pravidelně naučené speciální cviky a techniky. Při potřebě následné konzultace po absolvování semináře, mohou rodiče využít setkání kdykoli formou Skype po předchozím objednání na konkrétní termín.

 

Žijete svůj život smysluplně a spokojeně?

 ♥

Jsou vaše děti zdravé, duševně svobodné a úspěšné?

 ♥

Hledáte odpovědi na otázky vztahů a sebeuplatnění?

 ♥

Umíte svému  dítěti samostatně pomoci s citovými problémy? ♥

 ♥

Máte povědomí, co je všechno zapotřebí vědět a konat před početím i v průběhu těhotenství, aby matka a dítě byly skutečně zdravé?

 

 

Pokud jste se nad některou otázkou zamysleli a nepřinesla vám vnitřní uspokojivou odpověď, tak bychom vám mohli třeba pomoci?! Máme 20 letou praxi a bohaté zkušenosti, které rádi předáváme dál.

Můžete nahlédnout na více informací nabízených témat:

„Soustředěný pohyb“

„Přátelský rozvoj pro děti“

„Rozbor jmén a příjmení“

„Rovnováha osobnosti“

„Zdravé těhotenství“

„VIP seminář pro rodiče“

„Miniškola před mateřstvím“

„Kruhy zralých žen a matek“

 

 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu