Dvouměsíční VIP rozvojový kurz

pro podporu vitality ve zralém věku 

 

s názvem
„Harmonizující pohyb
pro vitalitu klimakteria“

 

 

(pro zralé ženy v klimakterium / menopauze / přechodu
a muže v andropauze, bez obtíží pohybové soustavy)
 

 

VIP MINISKUPINKY od 3 do 6 osob
 
Jelikož nejen mladý, ale i zralý věk si žádá přirozený pohyb a udržování svých orientačních smyslů ve vitalitě a bdělosti, máme pro vás jedinečnou možnost se naučit jednoduché a účinné postupy speciálních aktivujících a uvolňujících technik, které pak budete umět využívat pro svou potřebu doma. 
Nabízíme vám harmonizující volný pohyb při hudbě pro uvolnění napětí v jednotlivých zónách těla, aktivaci středové linie těla, která propojuje funkce mozku a zábavné motorické techniky pro posílení souladu celého koordinačního systému. Budeme společně vědomě podporovat rozvoj vašeho vnímání, soustředění, vylepšovat orientaci v prostoru a také kondici při celkovém volném pohybu. Naučíte se způsoby, jak stimulovat dlouhodobou paměť a navodit stav maximálního uvolnění pro zlepšení duševní vitality.

 

V období klimakteria (menopauzy u žen a andropauzy u mužů) se u všech mění mnoho funkcí v komplexním chodu organismu, na který jste byli zvyklí po dlouhá léta, a proto jakákoli hormonální nerovnováha má vliv na celkový stav mentální, emocionální a biologický. Výkyvy nálad, objevující se občasné bolesti v různých částech těla, neduhy s vylučováním a trávením, extrémním pocením, poruchami spánku, to vše mnohdy trápí a znepříjemňuje každodenní život. Dá se to však zvládnout elegantně, bez extrémního soužení a proto máme v nabídce postupy, kterými si můžete toto období přechodu ulehčit a cítit se vitálně. Vřele doporučuji se naučit techniky pro svépomocnou harmonizaci vlastního stavu duševního a fyzického a budete si umět s úsměvem poradit třeba i bez polykání chemických léků s nepříznivými vedlejšími účinky.
Pohyby jsou jednoduché, jemné, volné, přizpůsobené věku a schopnostem absolventů kurzu. Naučené postupy budete umět doma samostatně procvičovat, regulovat své vnitřní i vnější potřeby těla, udržovat svou energii v harmonii a obnovovat svou vitalitu v pocitu svobodného kondičního pohybu. Uvidíte, že si užijete u toho i spousta legrace, protože po léta zanedbávané koordinační přirozené aktivity, se mohou projevit u dospělých nedostatečnou souhrou vjemů a tím pádem jednotlivé části těla ze začátku nestíhají reagovat na opakování návaznosti předcvičovaných pohybů :-).

 

Těšíme se na všechny a nestyďte se za své potřeby v období klimakteria, každý to prožívá jinak. Důležité je pro sebe něco udělat a nevymlouvat se na kde co.
Naše zdraví je pouze v našich rukou, tak je potřeba s tím něco dělat ! Svou mysl a tělo, korigujeme vždy sami a za nás také nikdo jiný náš život nežije ! Pokud nevíte jaka to a potřebujete poradit, můžete se na nás obrátit. Doporučíme a vysvětlíme vše potřebné.

 

Cvičební program obsahuje 9. lekcí, 1x týdně po 60 min.
Cena kurzu: 3200,-Kč
Místo konání kurzů: Centrum nových možností EDU-MIR, Benešov
Termíny kurzů pro každý rok:
říjen – listopad,
leden – únor,
březen – duben,
květen – červen.
Na kurzy je nutné se přihlašovat s časovým předstihem cca 1 měsíce.
Sestavíme Vám individuální časový harmonogram návštěv dle potřeb přihlášené skupinky.
Zájemci o bližší informace a přihlášky:
pište e-mail: mail@miriamzikmundova.cz
Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“ 

♥ ♥ ♥

 

Upozornění o ochraně autorských práv:
Jakékoli užití nebo šíření textů, loga nebo fotografií z webového rozhraní www.miriamzikmundova.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací či vzdělávacích akcí, slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb.  Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.
Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.
Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.

 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu