VIP seminář pro rodiče 

(individuální seminář na přání klienta)

 

V Centrum nových možností EDU-MIR v Benešově nabízíme exkluzivní možnost pro rodiče, nejen zdaleka, komfortní VIP individuální celodenní semináře na přání s osobní péčí a přístupem.
Tyto semináře si můžete objednat na míru vašim potřebám. Zda-li potřebujete konzultovat svou vlastní životní situaci a řešit osobní problémy, nebo pokud se potřebujete seznámit s cílenými postupy a svépomocnými hravými technikami pro pomoc svému dítěti v jeho zdravém rozvoji.

 

Vše dle potřeb vašich nebo vašeho dítěte.
Diskrétnost zaručena.

 

Celodenní osobní seminář / konzultace je připravený vždy na vaše cílené téma, které konkrétně potřebujete řešit. Věnujeme se vám v rozsahu celého dne s pauzou na oběd. Odnesete si mnoho cenných informací, zkušeností a doporučení.
Pokud si zvolíte VIP seminář pro potřeby individuálního přístupu v rozvoji vašeho dítěte, můžete využít BONUS pro dítě a absolvovat seminář společně s ním. V ceně budete mít navíc konzultaci pohybových schopností a vjemů dítěte, podle kterých následně stanovíme přesně na míru hravý stimulační program, pro využití na několik měsíců dopředu. Dodatečně dle potřeb se mohou rodiče poradit s nejasnostmi Skypem. 
Veškeré postupy a svépomocné techniky, se kterými se seznámíte touto formou individuálního semináře, jsou přesně stanovené jen pro vaše potřeby nebo potřeby vašeho dítěte. Pro jiného s jinými potřebami tedy nejsou využitelné a je zakázáno je předávat dál třetím osobám. Seznamte se prosím předem s podmínkami našich služeb Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.
Pokud budete cítit, že by vám pomohl tento způsob celodenní individuální konzultace, domluvíme se dopředu písemně, co je vaší současnou konkrétní prioritou a přizpůsobím exkluzivní program na míru pro vás. 

 

Možnosti:
Varianta A – pro potřebu individuálního přístupu k rozvoji svého dítěte s pochopením souvislostí a podmínek, ve kterých vyrůstá, vzhledem k jeho konkrétním duševním a vzdělávacím potřebám, schopnostem a projevům chování. Podpůrné poradenství a konzultace jednotlivých oblastí rozvoje v harmonizování rodinných vztahů, pocitové komunikace, prostoru pro seberealizaci a svobodné kreativity.
Varianta B – pro detailní rozbor, vhled a řešení životních těžkostí dle vašich prioritních témat. Seminář osobního rozvoje na míru potřebám klienta v hledání možností duševní hygieny i sebereflexe v pochopení situací, ve kterých se nachází. Pocitový a prožitkový vhled od procesu vlastního porodu, dětství, dospívání, dospělosti a vlivu rodového programování, vzhledem ke svému zdraví, životním zkouškám, partnerství, dovednostem a návykům. Diskrétnost zaručena.

 

Těším se na všechny aktivní rodiče, kteří si uvědomují, že nejvíce ve svém životě i v pomoci dítěti mohou změnit vlastním přičiněním.

 

 

Místo konání: Centrum nových možností EDU-MIR, Benešov
Vlastní vzdělávací program semináře na míru začínáme v 10:00 a končíme v 18:00 hod. V průběhu dne nabízíme drobné občerstvení, vodu, čaj.
Cena osobního semináře: 4500,-Kč (8 hodin)

 

V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLI DOTAZŮ,
PROSÍM, KONTAKTUJTE MĚ !
Miriam Zikmundová, e-mail: mail@miriamzikmundova.cz

 

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“

♥ ♥ ♥

 

Upozornění o ochraně autorských práv:

 

Jakékoli užití nebo šíření textů, loga nebo fotografií z webového rozhraní www.miriamzikmundova.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací či vzdělávacích akcí, slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb.  Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.
Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.
Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.

 

 

© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu