Jednodenní zážitkový kurz pro rodiče 

 

s názvem
„Soustředění – základ úspěšného vzdělávání“
(postupy vhodné pro děti od 5 let)

 

Srdečně zveme všechny aktivní rodiče na zážitkový kurz plný pohybu, zajímavých hravých podpůrných postupů a svépomocných technik pro cílený rozvoj vašeho dítěte. Pokud jste si vědomí, že dítě se nejvíce naučí od svých rodičů, pozorováním, příkladem, laskavou podporou a vstřícnou trpělivou spoluprací, a chcete mu pomoci, aby bylo více soustředěné, vyrovnané, cítilo váš respekt a pochopení, tak tento kurz je pro vás.

 

Naučíte se mnoho efektivních postupů v zábavné formě pro přirozený rozvoj dětské osobnosti, souladu vnímání, koordinaci motorických reakcí, techniky pro stimulaci koncentrace a emoční rovnováhy. Určitě si přejete, aby vaše dítko prospívalo nejen ve školních letech, ale aby bylo šikovné i v mnohých oblastech každodenního života, věřilo ve své schopnosti a se zájmem přijímalo zodpovědnost za své rozhodování a konání. Dovednost se plně soustředit na konkrétní činnost, cíl nebo probíhaný děj je základním faktorem pro výsledek, výkon, spokojenost a úspěšnost. Bez dobré koncentrace jsou oslabeny všechny další aspekty vnímání, reakcí, komunikace, rozhodování, vyrovnanosti emoční, mentální i fyzické. Proto rodiče nepodceňujte to, že vaše dítka jsou jako blešky neposedné a nevydrží u žádné činnosti ani chvíli být soustředěné. Nemusí to být totiž jen přirozená živost, ale podrážděný nervový systém, který je potřeba správným způsobem stimulovat a podpořit jeho harmonizaci vlivem vnitřním a zevnějším. Tyto záležitosti řešit chemickými prostředky u dětí se nedoporučuje, protože mají vedlejší účinky a mnohdy se to později projeví v jiných nežádoucích reakcích (labilní povaha, nekontrolované tiky v obličeji či záškuby těla, narušený spánkový režim, častější plačtivost, nebo v dalších zdravotních projevech).
Pokud tedy toužíte vlastní snahou, věnovaným časem a pozorností pomoci včas svému dítěti rozvíjet kvality pro vnitřní vyrovnanost, soustředění a podpořit jeho přirozený vývoj osobnosti pro úspěšné vzdělávání i celkovou šikovnost, můžete se přihlásit na tento velmi prospěšný zážitkový kurz. Přesvědčíte se, že vaše dítě pak bude ve škole klidnější, nebude tolik stresované, bude jistější a sebevědomější, a bude přistupovat ke svým povinnostem zodpovědněji. Využití postupů vhodné pro vzájemnou spolupráci dítěte s rodičem doma od věku 5 let.
Tyto naučené podpůrné postupy usnadní překonávat dítěti případné obtíže ve vzdělávacích oblastech, nebo preventivně připraví na konkrétní úkony ještě před školní docházkou. Dosažení výsledků v soustředění a dalších rozvíjených oblastech záleží vždy na tom, od jakého věku dítěte začnete cílené postupy používat, a jak důsledně s přívětivou podporou rodiče je v každodenní činnosti doma provádíte. 

 

Zážitkový kurz je vhodný pro rodiče všech dětí.
Zažijete zábavu, uvědomění, zkušenost a podnět pro rozvíjení a zlepšování dovedností vašeho dítěte.
Odměnou vám bude usměvavá tvář, vyrovnaná osobnost a přirozeně sebevědomá povaha vaší ratolesti.

 

 

Místo konání: Pořádáme dle vzájemné dohody s Mateřskými i Rodinnými centry nebo s Centry osobního rozvoje.
Program: zahajujeme vždy v 10:00 h. a končíme v 18:00 h.
Cena kurzu: 2400,-Kč
Rezervace termínů a dotazy: e-mail: mail@miriamzikmundova.cz

 


 

 

Jednodenní seminář osobního rozvoje

pro rodiče 

 

s názvem
„Esence poznání, aby děti vyrůstaly
s respektem“
(zásadní principy pro porozumění a změnu přístupu
k výchově svých dětí)

 

 

text připravujeme

 

 

Místo konání: Pořádáme dle vzájemné dohody s Mateřskými i Rodinnými centry nebo s Centry osobního rozvoje.
Program: zahajujeme vždy v 10:00 h. a končíme v 17:00 h.
Cena kurzu: 2100,-Kč
Rezervace termínů a dotazy: e-mail: mail@miriamzikmundova.cz