Kontakt  

 

 

CENTRUM  NOVÝCH  MOŽNOSTÍ   EDU-MIR

Poradna osobního rozvoje pro rodiny a jednotlivce

ul. Máchova 885, 256 01 Benešov u Prahy

♥ ♥ ♥

Důvěrný poradce / konzultant / průvodce

Miriam Zikmundová

email:  mail@miriamzikmundova.cz

IČ: 68575670, nejsem plátce DPH

Působnost: celá ČR a SR (skypem),

osobní setkání – Benešov a Praha

 

♥ ♥ ♥

 

Pro poptávku konzultace
využijte prosím kontaktní formulář

(v pravém sloupci stránky)

Komfortní servis z pohodlí vašeho domova

On-line konzultace po Skype

(domluvte si předem den a čas)

 

 

www.miriamzikmundova.cz

www.silapoznani.cz

www.pomahamrodinam.mstranky.cz

 

 

Provádíme nezávislou poradenskou

a konzultační činnost v oblasti individuálních služeb

pro rozvoj osobnosti,

v pochopení duchovních principů lidské existence,

sebevzdělávání pro uvědomělé změny uvnitř sebe i v rámci své rodiny

a v podpoře udržování fyzické kondice pro vitalitu těla.

 

 


PRACOVNÍ DOBA :

 

Pondělí – Pátek : dle dohody vždy předem (až do 21:30 h.)

Sobota : skupinové akce nebo ve vybrané soboty individuální konzultace v průběhu celého dne (vždy závazné rezervace s předem uhrazenou platbou na bankovní účet !

 


DŮLEŽITÉ INFORMACE:

TELEFONICKOU ANI PÍSEMNOU KONZULTACI NEPOSKYTUJEME !

Veškeré poradenství a konzultace na míru vašim potřebám provádíme zásadně napřímo TVÁŘÍ V TVÁŘ.

DISKRÉTNOST A RESPEKT ke klientům JSOU pro nás SAMOZŘEJMOSTÍ.

Veškeré INFORMACE A PŘÍBĚHY klientů JSOU jednoznačně DŮVĚRNÉ a nikde je neprezentujeme. 

JAKÉKOLI ÚDAJE A POZNATKY Z VAŠEHO ŽIVOTA, které nám na konzultaci SDĚLÍTE O VAŠEM ZDRAVOTNÍM STAVU ČI NÁVYCÍCH, O VAŠICH PROŽITCÍCH ČI OKOLNOSTECH ŘEŠENÉ SITUACE, v žádné podobě NEZAZNAMENÁVÁME, NEEVIDUJEME, NEZPRACOVÁVÁME, NEUKLÁDÁME, ani NEPŘEDÁVÁME třetí osobě. Vše je důvěrné při přímé ústní komunikaci s klientem, který si pro vlastní potřebu může dělat z našich doporučení písemné poznámky domů. ŽÁDNÉ ZVUKOVÉ nebo OBRAZOVÉ ZÁZNAMY NEJSOU  DOVOLENÉ z důvodů ochrany osobních údajů klienta i konzultanta! 

PŘÍSNĚ DODRŽUJEME OBECNÉ PODMÍNKY LEGISLATIVY GDPR a totéž je požadováno i od chování klienta, který u nás využívá služby. PŘED NAŠIM SPOLEČNÝM ROZHOVOREM osobního setkání v poradně nebo Skypem, obdržíte k podepsání „INFORMOVANÝ SOUHLAS“ se zpracováním osobních údajů a způsobu poskytnutí služby, za což se považuje podle nařízení GDPR i vaše jméno, příjmení, adresa bydliště, telefonický i e-mailový kontakt, Skype adresa a datum narození. Vaší plnou adresu potřebujeme pro vystavení faktury, další údaje jsou nutné pro poskytnutí naší služby, o kterou žádáte. Od 24.5.2018 MÁME PRÁVNĚ OŠETŘENY nové obchodní podmínky poskytování služeb, ochranu osobních údajů, podmínky dodržování autorských práv a přizpůsobený způsob práce s klientem.

SNAŽÍME SE A ZÁLEŽÍ NÁM, aby námi poskytované SLUŽBY byly stále pro vás inspirujícím a hodnotným zážitkem, podpůrnou informační pomocí či provázením, a neomezovaly vaše rozhodnutí z pohledu přísných opatření EU, které potřebujeme všichni bez výjimky dodržovat:-). DĚKUJEME za vaše RESPEKTOVÁNÍ těchto nových obecných nařízení poskytování služeb.

Prosím, seznamte se předem s našimi  Všeobecnými obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů.

V případě nejasnosti vám dotazy zodpovíme.

♥ ♥ ♥


Upozornění o ochraně autorských práv:
Jakékoli užití nebo šíření textů, loga nebo fotografií z webového rozhraní www.miriamzikmundova.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací, či vzdělávacích akcí slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb.  Neoprávněné užití bude stíháno dle platné legislativy. 
Všechny texty na těchto stránkách jsou originálním dílem autora (majitele stránek) a slouží k informovanosti návštěvníků tohoto webu a potencionálních klientů. Věříme, že jejich obsahem vám přiblížíme způsob naší práce, zkušenosti a služby, které můžete využít.
Našim klientům rádi pomáháme objevit a pochopit jejich vlastní podstatu a seznamujeme s možnostmi, jak účinně a soběstačně mohou vést svůj život i korigovat stav svého zdraví k vlastní spokojenosti, aniž by museli být na nikom závislí. Věřte si a naučit či odnaučit se můžete cokoli.