Poradenství pro těhotné

(pro ženy teprve plánující miminko, pro maminky již v očekávání, pro čerstvé rodičky)

 

Co mohu ženám předat se svých zkušeností, v čem podpořit a co důležitého vysvětlit, aby si mladé ženy uvědomily vzácné hodnoty spojené s darem nového lidského života a zodpovědností za jeho zdraví a vývoj?

– Můžeme konzultovat vaší duševní přípravu na mateřství, pokud máte pocit, že v sobě cítíte rozpor či pochybnosti, zda zastanete tuto zodpovědnou celoživotní roli.

– Můžeme konzultovat smyslovou přípravu před těhotenstvím se zpracováním vlastních negativních zkušeností z dětství a dospívání, jelikož vše má pak následný vliv na podvědomé programování miminka již od početí.

– Můžeme konzultovat rodové vzorce chování, které vás nevědomě svazují a nevyřešené se automaticky zapisují z informačního pole matky do vývoje plodu jako ovlivňující odkaz pro životní cestu vašeho dítěte.

– Můžeme konzultovat nevyřešené vztahy k rodičům, k předchozím partnerům nebo přijmout ztrátu blízké osoby, aby vaše nezpracované emoční bolesti a šrámy se nestaly součástí života vašeho dítěte.

– Můžeme konzultovat vaší volbu vhodného křestního jména pro očekávané miminko s využitím vhledu nauky nomenologie (vliv významu jména na osobnost jednotlivce) a výpočtů dle nauky numerologie (vliv významu čísel a písmen ve jméně i příjmení, s přihlédnutím k datu předpokládaného porodu dítěte).

– Můžeme konzultovat vhodnost kombinace vybraného křestního jména k příjmení, které dítě převezme od jednoho z rodičů, a které má vliv na jeho celkovou osobnost, jeho zdraví a životní cestu (vše s přihlédnutím k rodičovské intuitivní volbě a přání).

– Můžeme konzultovat výběr vašeho nového příjmení pro úřední změnu v souladu s vašimi prioritními potřebami, propočítat vhodnost společného příjmení pro oba partnery před svatbou nebo zkonzultovat změnu příjmení po rozvodu.

Individuální konzultace a poradenství můžete využít formou online rozhovorů z pohodlí vašeho domova.

Doporučujeme přečíst doplňující text:

 „Nomenologie“ , „Rozbor jmen a příjmení“

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“

Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb:  Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien