Způsob objednání 

Vážení klienti a návštěvníci našich stránek, věnujte prosím pozornost následujícím informacím:
Velmi si ceníme vašeho zájmu o naše služby a u našich stálých klientů jsme potěšení dlouholetou důvěrou. I po 20 letech aktivního sebevzdělávání stále pracujeme na zkvalitňování našich služeb v jejich informačním rozsahu, působení, hodnotách a vždy na základě vlastních zkušeností.  Pochopením souvislostí a změnou vnitřního nastavení pak umíme si snáze poradit a vést svůj každodenní život vědomě, bez sebeútlaku a s větším klidem řešit nepříznivé situace nebo měnit tíživý stav. A aby byla naše  poradenská podpora a konzultační služby přístupné i pro zájemce zdaleka, využíváme technologie v on-line komunikaci Skype a další nástroje sociálních sítí pro informovanost na internetu. 
Poptávku konzultace můžete zadávat prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách nebo e-mailem. V průběhu dne jsem mnohdy velmi pracovně vytížená nebo na cestách, proto nemohu reagovat na každé vyzvánění mobilu a následně odpovídat na všechny nepřijaté hovory. Skrytá čísla ze zásady nezvedám ! Tímto děkuji za pochopení. Své mobilní číslo zpřístupňují pouze svým klientům.
Pro zjednodušení objednávání či poptávky konzultace a pro oboustranný respekt k volnému času a klidnou písemnou komunikaci, prosím využijte našeho kontaktního formuláře. Odpovíme vám v nejkratším možném čase a nabídneme volné termíny pro vaší potřebu osobní konzultace či poradenství. Nezapomeňte prosím označit zda máte zájem o setkání v naší poradně v Benešově nebo on-line konzultaci s využitím Skype spojení. Podle toho vám zašleme odpovídající instrukce. Předem se prosím seznamte s našimi Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů.

♥ ♥ ♥

Kontaktní formulář pro poptávku konzultace

  1. (povinné)
  2. (povinný e-mail)
  3. (povinné)
  4. Způsob konzultace


  5. (povinné)
 

Poptávka osobní konzultace a poradenství:
Schůzku je třeba si domluvit vždy předem písemnou formou na konkrétní den a hodinu (skrze kontaktní formulář na webu nebo e-mailem). Pokud máte zájem o setkání v sobotu, je nutné zaslat platbu předem na náš účet v plné výši požadované služby minimálně týden předem (tím je rezervace závazná a my s Vámi počítáme). Předem se prosím seznamte s nabídkou služeb a našimi Obchodními podmínkami. Některá služba totiž vyžaduje jinou časovou rezervu a odlišný přístup, o čemž Vás budeme písemně informovat. V případě, že se bez omluvy nedostavíte na sjednanou sobotní konzultaci, uhrazená záloha / platba se nevrací, jelikož je nám tím způsobená časová škoda a máme tak blokovaný den na jiné důležité aktivity (storno 100%). V případě včasné omluvy ze zdravotních důvodů Vám nabídneme náhradní termín setkání nebo v době nemoci můžete využít formu Skype konzultace z tepla Vašeho domova (nutné informovat předem, že si přejete využít tuto náhradní formu konzultace). Berte prosím na vědomí, že neuhrazením platby do tří pracovních dnů od společné dohody termínu konzultace, rušíme Vaší rezervaci a termín nabídneme dalšímu zájemci, který o něj požádá. Děkujeme za pochopení.
Přeobjednání nebo zrušení domluvené konzultace:
Pokud z vážných důvodů (zdravotních) se nemůžete zúčastnit domluvené konzultace ve všední den, je nutné s časovým předstihem (nejpozději však 24 hod. předem nebo ve výjimečně vážné situaci 3 hodiny předem) to oznámit SMS nebo e-mailem. Totéž platí i v našem případě naléhavé změny. Na jiném vyhovujícím termínu se následně domluvíme. Děkujeme za váš zodpovědný přístup.
V případě přeobjednání již rezervovaného (zaplaceného) sobotního termínu konzultace, je nezbytné oznámit skutečnost minimálně 2 dny předem e-mailem a my vám rádi nabídneme náhradní termín. Tuto možnost vyžádejte však jen z opravdu vážných důvodů a ne z nepřizpůsobení se okolnostem, jelikož i my musíme plánovat dopředu a vycházíme vstříc klientům vlastním víkendovým časem. Když se nedostavíte na sjednanou schůzku bez předchozí omluvy, dle našich Obchodních podmínek, vámi zaplacenou platbu na účet za poskytnutí služby nevracíme (storno 100%). Berte to prosím na vědomí, jelikož je to kompenzace za naší časovou ztrátu bez možnosti nabídnutí termínu jinému zájemci.
Telefonní konzultace neposkytujeme !
Písemné poradenství neposkytujeme !
Individuální online konzultace a Skype poradna:
Komfortní on-line konzultace z tepla vašeho domova nabízíme jednotlivým klientům, kteří se nemohou osobně dostavit do naší poradny v Benešově nebo se zrovna účastní dlouhodobého zážitkového programu pro rodiče s dětmi „Soustředěný pohyb“ z jakéhokoliv místa ČR i SK. Pro možnost Skype konzultace je nutné předem na náš bankovní účet zaslat plnou výši platby za objednanou službu. Na termínu a čase internetového spojení se s vámi domluvíme. Platba by měla být uhrazená převodem do tří pracovních dnů po potvrzení objednání konzultace. Tímto je rezervace závazná. V opačném případě uvolňují termín pro dalšího klienta. Dle našich Obchodních podmínek, pokud se bez předchozí omluvy nedostavíte na konzultaci, zaplacená záloha propadá (storno 100%). Při delší konzultaci než byla zaplacená záloha za sjednanou službu (přizpůsobená dle vašich potřeb), je potřeba případný doplatek uhradit hned po ukončení spojení Skype. V případě technických potíží s online spojením nabídneme vám náhradní termín konzultace.
© 2016 Miriam Zikmundová – autorka textu