Projekt „Rodiče dětem“

 

V lednu 2014 jsem založila informační projekt „Rodiče dětem“ s myšlenkou předávat druhým lidem osobní a profesní zkušenosti i inspirace v možnostech nahlédnutí do barvitých cest osobního rozvoje. Udržování celostního zdraví a nalézání přirozených podnětů k uvědomělé výchově dětí s respektem, patří mezi nejdůležitější. Zaměřuji se také na informovanost v čem spočívá zodpovědná prevence zdravého těhotenství u maminek, jako základního pilíře dalšího vývoje dítěte, jak po fyziologické, tak i po duševní stránce. Vzorce pohybových schopností se rozvíjí hlavně v raném věku dítěte, a mají rozsáhlý dopad na celou řadu dalších návaznosti v celkové koordinaci smyslů, reakcí, paměti, soustředění, šikovnosti a úspěšnosti.

S odkazem na své profesionální zkušenosti v dlouholeté práci s lidskými příběhy a svůj vlastní posun v osobním rozvoji, pomáhám lidem pochopit jejich vnitřní nastavení a možnosti odlišného způsobu pohledu na svou situaci s doprovázejícími pocity i myšlenkami, aby si dovedli vyhledat své vlastní efektivní cesty ke změnám svých dosavadních destruktivních postojů, omezujících návyků a nalézt svobodný způsob zkvalitnění života.

Přináším otevřenou konzultační pomoc rodičům, kteří jsou si vědomí, že co nezmění vlastním rozhodnutím uvnitř fungování rodiny, to se samo od sebe jen tak neupraví okolními vlivy. Zodpovědný přístup v nalezení způsobů k otevřené pocitové komunikaci mezi dětmi a rodiči, a mezi oběma partnery, což ovlivňuje rovnováhu a stabilitu rodinných vztahů. Vzájemné porozumění, efektivní řešení společných neshod a respekt k potřebám všech členů domácnosti Vás zavede na cestu klidnějšího života.

Pro všechny rodiče, kterým není lhostejné emoční zdraví a úspěšnost ve vzdělávání svých dětí, nabízím prospěšné informace a konzultace, co a jak mohou sami za sebe zodpovědně změnit v rámci své rodiny. Hledejte odpovědi pro řešení těchto problémů, nepodceňujte ubíhající čas a věk dítěte, protože rizika všemožných potíží prudce přibývá. Těmto dětem je však potřeba zavčasu pomoci, sami to nemohou zvládnout. Uspěchaná doba tomu příliš nepřispívá a každý by si měl najít vlastní prostor pro zvládání individuálního přístupu ke svému dítěti. Co se však zanedbá v útlém věku, to se pak s výchovou v dospívání dohání mnohem obtížněji.  V dospělosti se už pak odvíjí důsledky zaseté z dětství.

 

Projekt „Rodiče dětem“ není dotovaný ze státních či jiných sponzorských zdrojů. Byl založen jako duševní podpora pro mnohé rodiče, kteří si se svými starostmi nevědí rady. Přitom mají velkou touhu i aktivní přístup v hledání způsobů, jak samostatně pomoci svým dětem, aniž by museli být odkázáni na nepřirozené cesty v potlačování jejich duševních či fyzických symptomů, které nám nabízí systémové návyky společnosti.

 

Seznamte se prosím s našimi  Všeobecnými obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů

 

 ♥

Jedině váš aktivní přístup a touha pochopit, co a jak můžete vlastní zodpovědností změnit, vás přivede k tvořivé reformaci vlastního života.

Tak se nestyďte a jděte do toho s radostí a odvahou!

Problémy jsou součástí lidského života a příležitostmi pro naší změnu.

Změna je život a život je růst. Takže bez problémů a zkoušek bychom se nemohli duchovně rozvíjet.

Přijměme tedy svoje problémy jako signál k tvořivému prostoru pro sebekultivaci.

Rodiče jsou vždy příkladem svým dětem v přístupu k životu a v hodnotách, proto nechtějte něco po dětech, když to sami neděláte.

♥ 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien