Centrum nových možností

Edu-Mir

Příležitosti pro rodiče malých dětí s různými vývojovými potřebami,

podnětné přístupy k prevenci zdraví pro těhotné ženy a miminko,

inspirativní cesty sebepoznání pro osobní změny

a navrácení vnitřní rovnováhy.

 

 

Stránky věnované praktickému osobnostnímu

rozvoji člověka na cestě ke zkvalitnění života, 

návratu duševní rovnováhy,

pomoci v prosperitě vzdělávání dětí,

prevenci zdravého těhotenství pro matku a vývoj dítěte, 

a také morálním principům v komunikaci a soužití,

aby se nám lépe žilo a pak i vědomě se smířením odcházelo.

 

♥ ♥ 

Neztrácejte čas svého života !  

Spoléhejte se sami na sebe a nedávejte svoji moc jiným !

Nikdo jiný vám nevrátí zdraví ani klid duše, než vy sami !

Umění přijímat nechtěné a schopnost měnit svůj způsob chování i styl života je projevem vyzrálosti !  

Víte, jak na to ?

Pokud si přejete podat pomocnou ruku v procesu poznání metodik a přístupů, jak pomáhat a podporovat své děti v jejich smyslovém a motorickém rozvoji, nebo účinně řešit nápravu jejich oslabení v oblastech vzdělávací gramotnosti, anebo konzultovat osobní témata změny jména, těhotenství, můžete mne kontaktovat skrze elektronický formulář (sloupec vpravo nahoře).

 

„Online konzultace“

 


♥ ♥ ♥

 

Centrum nových možností EDU-MIR v Benešově je současně poradnou osobního rozvoje pro rodiče dětí potřebujících pomoc a edukační podporu a pro těhotné ženy, které si uvědomují zásadní zodpovědnost za zdraví svého miminka. Můžete zde najít jiný úhel pohledu na řešení událostí či problémů, kterou zrovna procházíte. Místo poradny je útulné a bezpečné prostředí rodinného charakteru, kde se zabývám komplexním pohledem a přístupem k příčinám lidských strastí, obtíží, nezdarů, způsobů přesvědčení a jakýchkoli životních ztrát. Pomáháme vám odhalovat kořeny těchto neduhů uvědoměním si okolností i souvislostí, které můžete pochopit a samovolně změnit, aniž byste nepřirozeně potlačovali jejich symptomy.

 

SOUČASNĚ POSKYTUJI KONZULTACE POUZE FORMOU VIDEOHOVORŮ

Mám bohaté, praktické 29 leté zkušenosti (viz: Kdo jsem..) v nekonvenčních alternativních metodikách edukace dětí s různými oslabeními vývoje mozkových funkcí, přírodních svépomocných postupech, vzdělání u zahraničních renomovaných odborníků přírodních nauk, duchovních, vědeckých, pedagogických a psychologických směrů, v oblastech uchování duševního a fyzického zdraví člověka, vnitřní rovnováhy, v umění porozumění lidské mysli pro schopnost seberegulace, a také ve vědomé přípravě na proces umírání.

Všechno, co zprostředkovávám, mám na sobě léty vyzkoušené tvrdými životními zkušenostmi, takže žádná suchá teorie převzatá pouze z kurzů, výcviků či knih, ale vlastní praxe ze soukromého a profesního života. Provázím pozorovacím procesem a postupným uvědomováním si vlivů na své rozhodování a chování. 

A protože všechny události života souvisí s nevědomým dřívějším otiskem buněčné paměti v naší DNA, se způsobem našeho myšlení, jednání, emočního prožívání, způsobu vzdělávání, vlivu rodinné výchovy, přesvědčení, s ovlivňováním lidí, se kterými jsme v blízkém kontaktu, jaké informace podvědomě vstřebáváme i s vlivem podmínek prostředí, kde žijeme, pomáháme vám pochopit souvislosti mezi tím co bylo, co je teď a jak můžete do své budoucnosti vědomě změnit to, co potřebujete a je pro vás důležité.

Jsem tady pro ty, kdo si sami neví rady, kdo potřebuje si věci ujasnit, prokonzultovat, podpořit nebo něco doporučit, anebo se jen informovat. Jsem tady i pro ty, kteří potřebují pohlédnout na svoji situaci z jiné perspektivy, abyste sami za sebe cítili, jak se zodpovědně rozhodnout pro nutnou změnu.

 

 ♥ ♥ ♥ 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien