Privilegium tvoření

(rozvoj dovedností v pozorování vlivu své mysli na prožívané pocity a umění tvořivé sebenavigace)

 

Pojem „privilegium“ je jistá výsada, výhoda, právo, schopnost i možnost člověka dělat nebo používat anebo zvládat „něco“, co ostatní nevědí, neumí, nechtějí to „něco“ používat, nezajímají se o to, nebo prostě neměli příležitost to „něco“ poznat. Privilegium je jistá vzácná příležitost, vyšší norma, zvýhodnění, něco co umíme lépe, kterou se vymykáme od ostatních, která nás vyčleňuje z průměrného standardu a pokud máme správné informace a umíme s nimi náležitě zacházet, přinese nám toto privilegium vzácnou dovednost a východisko z toho, co je pro nás důležité, nepříjemné či stísňující nechtěným vnitřním omezením.

O čem je tedy řeč? O jistém způsobu umění zacházet se svým skrytým potenciálem mysli, který je schovaný pod slovem „Tvoření“. To, co máme od přírody všichni, jenže jen určité procento lidí je si toho vědomo a jen část z nich umí s touto významnou hodnotou účinně cíleně pracovat, využívat ji pro zkvalitnění svého života či pro rozpouštění podvědomých všudypřítomných omezujících strachů.

Proč? Protože záměrně od dětství je nám tato schopnost vědomého tvoření utlumována jinými společenskými potřebami, nikdo se s námi o těchto kvalitách ani v rodině nebaví, nikde není záměrně veřejně prezentována a už vůbec ne podporována v systémovém vzdělávacím procesu či využívána v běžných pracovních podmínkách.

Bylo nám všem toto přirozené privilegium zapovězeno, aby lidé po generace žili v zajetí manipulace prezentovaných „pravd“, nesvobodných nařízení a sledovali události otupující zdravý úsudek. Robotický způsob života, narušená komunikace a vztahy mezi lidmi, neustálá hektičnost a stresy v pracovním procesu a celoplošně udržovaný strach vytvořil společnost dle měřítek svrchovanosti. Kdo to do teď neprokoukl, ten žije stále v zajetí klamné reality, otupujících smyslů a věří prezentovaným fiktivním strašákům. 

Kolektivní vědomí tvoří okolní světy. Ukotvení reality, jak jej pak prožívá většinová populace je nepojmenovanou dohodou mezi pozorovateli. Na cokoli se podíváme, to už zůstává v našem vědomí napořád a to pak vytváří další události v našem životě. Čemu uvěříme, v tom pak žijeme.

Kdo ví, jak obnovovat svou vnitřní sílu a schopnosti, ten tyto výsady tvoření umí používat. Řízením své mysli koriguje svůj život a rozhodování, udržuje si kvalitu zdraví a pohlíží jinak na každodenní život. Ten současně umí měnit i svou budoucnost.

Budoucnost utváříme v přítomnosti, protože jak se rozhodujeme nyní, takové kroky nastanou v další návaznosti našich činů a pocitů. Výsledek se pak projeví zážitky a situacemi, které prožíváme a řešíme. Všichni máme 60-70 tisíc myšlenek denně a pokud někdo nedovede adekvátně korigovat svou mysl, může se cítit jako zajatec vnitřních obrazů a pocitů, a sebepřetížením cítit vyčerpanost, deprese, vyhoření, nespavost nebo sebezničující potřeby. 90% stejných myšlenek se nám opakuje i v dalším dni po sobě. Stejné myšlenky, které jsme vytvořili v určitých situacích nás podvědomě vedou ke stejným rozhodnutím a konáním jako dříve. Stejné chování nás vede ke stejných zkušenostem, které následně vytvoří stejné emoce a ty pochopitelně nám vyvolají stejné myšlenky. A jsme v začarovaném kruhu z kterého zdánlivě nejde vystoupit.

Kdo ví, jak na to, může se v mnohem změnit, uzdravit, žít klidněji, vyrovnaněji a být nad věcí, protože ví, jak funguje systém tvoření a v tom je to vzácné privilegium. Mít tuto výsadu vědění je jedním z nejhodnotnějších sil, kterou můžeme měnit sebe a svůj život nezávisle na okolnostech, které pak nemají na nás tak destruktivní vliv. Vždy bude něco „vyššího“, co ovlivnit nemůžeme, ale pokud budeme mít poznání a porozumění, jak celostně funguje lidská bytost, sílu tvoření nám nikdo vzít nedovede, i když se třeba pokusí naše tělo zničit. 

Takže s nadšením bořte představy, které nechcete !

Můžeme Vás to naučit.

♥ ♥ ♥

SMYSLEM ŽIVOTA JE OBJEVOVÁNÍ TOHOTO SMYSLU,

JINAK BY TO VŠE NEDÁVALO SMYSL!

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci „Ceník a způsob platby“

Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien